AnonymBruker Skrevet 15. mars 2012 #1 Skrevet 15. mars 2012 Prøvde den for første gang i dag! Ble veldig blank i ansiktet, men det ble litt bedre etter et kvarter eller noe, og den svei bittebitte litt -nesten ikke. Tok på pudder over, og da ble jeg fornøyd. Liker å se matt ut i ansiktet. Mitt spørsmål til deg: Var synes du om den? Fortsatte du å bruke den? Og bruker du pudder over? Fortell!
Jolene Skrevet 15. mars 2012 #2 Skrevet 15. mars 2012 Synes den er fantastisk, men pleier å gå over med en pudderkost uten pudder på når jeg har tatt den på.
AnonymBruker Skrevet 15. mars 2012 #3 Skrevet 15. mars 2012 Hadde aldri kjøpt et produkt som skal brukes på huden over lengre tid til 60kr. Hadde heller aldri kjøpt det på Vita. Garnier er et bedritent merke som bare fullt av fyllstoff. 10
AnonymBruker Skrevet 15. mars 2012 #4 Skrevet 15. mars 2012 Synes reklamen er så irriterende, så jeg vil ikke prøve. 2
Papilio Skrevet 15. mars 2012 #5 Skrevet 15. mars 2012 Jeg kjøpte den her for noen uker siden. Jeg var veldig fornøyd med konsitensen og hvor lett den var å smøre utover. Som deg opplevde jeg den som litt blank, men i det jeg tok pudder over ble jeg også fornøyd. Et stort pluss for min del var at den dekker godt over rødheten i ansiktet mitt... ... men, så kommer det negative. Jeg synes selv jeg så flott ut der jeg stod på bade, men begynte etterhvert å tenke over at lyset utendørs er ganske annerledes. jeg tok derfor med meg et speil og gikk bort til et vindu. Til min forskrekkelse så jeg helt orange ut. Jeg har veldig lys hud, men likevel så er den lyseste versjonen av kremen alt for mørk for min del. Jeg ble ganske lei meg for jeg likte den så godt.
sequin Skrevet 15. mars 2012 #6 Skrevet 15. mars 2012 Synes reklamen er så irriterende, så jeg vil ikke prøve. Samme her, det skjer så mye i den reklamen at jeg egentlig ikke helt vet hva den gjør
AnonymBruker Skrevet 15. mars 2012 #7 Skrevet 15. mars 2012 Samme her, det skjer så mye i den reklamen at jeg egentlig ikke helt vet hva den gjør Det som irriterer meg er at de sier "bi bi"! Hvis de skal snakke norsk i resten av reklamen burde de sagt "be be" (men det høres jo også veldig dumt ut).
AnonymBruker Skrevet 15. mars 2012 #8 Skrevet 15. mars 2012 Det som irriterer meg er at de sier "bi bi"! Hvis de skal snakke norsk i resten av reklamen burde de sagt "be be" (men det høres jo også veldig dumt ut). Men da må du jo si be be krem. Den heter jo cream. Bi bi cream.
pingelill Skrevet 15. mars 2012 #9 Skrevet 15. mars 2012 Fikk med en prøve i et blad. Som dere opplevde jeg også at jeg ble VELDIG blank i ansiktet- og jeg har ikke fet hud fra før av. Synes heller ikke den dekket spesielt godt over røde områder - ikke har jeg mange av dem heller.. Så den kommer jeg ikke til å kjøpe nei! Og JA, reklamen er j*vlig irriterende!! :0
AnonymBruker Skrevet 15. mars 2012 #10 Skrevet 15. mars 2012 Ville aldri falle meg inn å kjøpe noe som helst fra Garnier. 11
Gjest BabyBlue Skrevet 15. mars 2012 #12 Skrevet 15. mars 2012 Har en venninne med typisk tørr og nordisk hud som likte den. Hun har veldig fin hud da, så ingrediensene var ikke et problem for henne. Men for jeg som får kviser bare jeg stresser litt ekstra hadde ikke drømt om det engang For noen funker det, for noen ikke. Men jeg tror nok at de aller fleste er misfornøyde med den, pga. mangelen på flere farger og det at man blir blank i fjeset av den.
lurerpa Skrevet 15. mars 2012 #13 Skrevet 15. mars 2012 har brukt den i over to uker nå, og må si den er overraskende bra! jeg dekker over med litt solpudder, men føler at jeg bruker mye mindre sminke med denne kremen enn f.eks foundation. har ikke fått masse kviser, og kremen fukter veldig noe som funker veldig bra for meg med tanke på all det kalde vinter-været som tørker ut huden! har den i fargen light og er typisk "nordisk" i huden. ser "usminket" i dagslys, og det liker jeg ! tommel opp!
Gjest Tigress Skrevet 16. mars 2012 #14 Skrevet 16. mars 2012 Eg likar han godt, eg. Eg er litt skeptisk til UVA-skyddet, og eg syntest eg blei litt stram i maska. Trur blandingshud med normal hud i panna og på nesa og tørr hud i kinna er fasiten på meg. Men eg synest han såg utruleg bra ut på huda, fin glød og mykje betre dekkevne enn eg trudde på førehand. Eg har nett fått eit par andre BB-kremar også og driv og eksperimenterer no. Eg trur eg kjem til å bruke dei med hudkrem i kinna og aloe vera i panna under. Og så får eg sjå om eg treng litt pudder, det kan godt tenkjast, som oftast brukar eg litt pudder i panna og på nasen.
Gjest Nanne70 Skrevet 17. mars 2012 #16 Skrevet 17. mars 2012 Hva er egentlig en BB-krem? Les her, så får du en forklaring på det:)
Gjest Maria_Marihøne Skrevet 17. mars 2012 #17 Skrevet 17. mars 2012 Jeg syns også den var ganske bra. Jeg sliter med rødhet og ujevn farge i ansiktet, og syns den dekka bra. Men den er litt blank, og fargen er litt for mørk. Så jeg har på et litt lyser pudder utenpå , og da blir det veldig bra.
Gumman87 Skrevet 17. mars 2012 #18 Skrevet 17. mars 2012 Jeg elsker den! Syns det er fint at den er litt blank jeg..
Jade Skrevet 18. mars 2012 #19 Skrevet 18. mars 2012 Fikk tester i et blad. Hvis vi ser bort i fra at fargen var helt feil, og at det trolig ikke finnes noe rett farge for meg her, så ble det for tørt for meg, og det så helt forferdelig ut rundt øyenbrynene. Selv om Garnier ikke er det beste greiene, tror jeg ikke at jeg kommer til å prøve ut andre merker heller.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå