AnonymBruker Skrevet 14. mars 2012 #1 Skrevet 14. mars 2012 Noen som vil anbefale meg en god showergel og bodylotion? Trenger nye og de må ikke være alt for dyre. Helst ikke over 200 kr (for hver) De må heller ikke lukte alt for sterkt. Takler ikke sånn sterk jorbær eller sitron lukt. Takker på forhånd.
mEditari Skrevet 14. mars 2012 #2 Skrevet 14. mars 2012 REN Moroccan Rose Otto Body Wash - knallgod! Lukter litt rose, men det sitter ikke i. Huden blir silkemyk. Koster rett under 200,- på blivakker, om jeg ikke husker feil. Finnes også på Vitusapotek, men da noe dyrere. Med denne trenger jeg ikke å bruke bodylotion
litago22 Skrevet 15. mars 2012 #3 Skrevet 15. mars 2012 av de billig-produktene jeg har prøvd er jeg fornøyd med nivea showercream med stjernefrukt. garnier har en god lotion, intensive 7-days tror jeg den heter. min er med shea-butter, og den har en mild og god duft. men tror den finnes i andre varianter også. disse har jeg kjøpt på HM til kanskje 40kr per stk..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå