Silfen Skrevet 14. mars 2012 #1 Skrevet 14. mars 2012 Mini har lyst å klatre. Jeg prøver å finne ut om det er klatrekurs i Bergen, innendørs og utendørs, for barn på hennes alder. Ser at flere av kursene har aldersgrense og at hun blir for liten for flere. Tips tas altså imot.
LynetmcQueen Skrevet 22. mars 2012 #3 Skrevet 22. mars 2012 Hun kan klatre hvis du vet om noen som kan sikre. Dette må være en med bratt-kort. Evt kan du selv ta bratt-kort og så kan dere klatre sammen. Se på Bergen Klatreklubb sine sider for mer info. Hvis hun kan klatre med noen med bratt-kort, kan dere klaltre bla i Fantofthallen.
Silfen Skrevet 22. mars 2012 Forfatter #4 Skrevet 22. mars 2012 Jeg kjenner nok ingen med sånt og meg med det er en veldig stor vits, hehe. Men takk for svar.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå