Makeupgeek Skrevet 12. mars 2012 #1 Skrevet 12. mars 2012 Har du på deg parfyme akkurat nå? I så fall hvilken? Kom gjerne med forslag til gode parfymer og del deres favoritter. Har du noen tips eller triks når du påfører parfyme? Innlegget er inspirert av hva har du på det NÅ?
AnonymBruker Skrevet 12. mars 2012 #2 Skrevet 12. mars 2012 Clean. Liker også veldig godt shower fresh og warm cotton ooog fresh laundry fra Clean. Elsker å lukte rent og ikke parfyme. :gjeiper: Pleier å ta litt i håret så lukten ikke endrer seg av kroppslukten min.
AnonymBruker Skrevet 12. mars 2012 #7 Skrevet 12. mars 2012 Denne Den siden så spennende ut! Lyst til å fortelle litt mer om parfymen?
Snøvott Skrevet 12. mars 2012 #8 Skrevet 12. mars 2012 Den siden så spennende ut! Lyst til å fortelle litt mer om parfymen? Nå er jeg usedvanlig dårlig til å beskrive dufter, men den er utrolig feminin uten å være sukkersøt, mer frisk med en svak anelse blomster. Har ennå ikke møtt noen som ikke har likt den når jeg entusiastisk har pressa håndleddet oppi ansiktet på dem. Jeg bruker bare slike oljebaserte parfymer, og Possets er en av de desiderte favorittene så langt. (En hel hylle i klesskapet full av bittesmå parfymeflasker!)
Gjest BabyBlue Skrevet 12. mars 2012 #10 Skrevet 12. mars 2012 L'eau de Chloé Sommerduften min i år =)
Gjest Bobler Skrevet 12. mars 2012 #13 Skrevet 12. mars 2012 D&G - L`Imperatrice 3 Elsker den. Har tre favorittparfymer til hvert sitt bruk. D&G - Light Blue (sommerparfyme) D&G - L`Imperatrice 3 (hverdagsbruk) D&G - The One (Litt tyngre parfyme)
Gjest Eld Skrevet 12. mars 2012 #14 Skrevet 12. mars 2012 Bruker denne Pleide å bruke denne til hverdags, men gikk tom for en stund tilbake. Liker dufter som ikke er så søte/sterke. Når det kommer til påføring så følger jeg 'Queer Eye' sitt råd: 'spray, delay and walk away' 1
Makeupgeek Skrevet 13. mars 2012 Forfatter #20 Skrevet 13. mars 2012 (endret) Sebastian ferragamo - tuscan soul Det er en veldig frisk og sporty parfyme. Parfymen lukter veldig sitrus, noe som er ganske godt! Parfymen er også unisex og siden jeg bare har søte og feminine parfymer har jeg denne som jeg bruker når jeg vil lukte mer sporty og energisk. Nå som det går mot sommeren passer denne perfekt! PS. Jeg vet jeg er elendig til å forklare dufter Edit: glemte beskrivelse av lukten Endret 13. mars 2012 av Makeupgeek
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå