AnonymBruker Skrevet 4. mars 2012 #1 Skrevet 4. mars 2012 ja. hvor langt kan en gutt gå for og lure deg? her snakker vi mye meldinger og masse interesse. har til og med planlagt syden tur sammen som er bestillt. men vet han har vært litt luring før. kan det virkelig være at han har forrandret seg?? kan ett menneske late som om man er interresert bare for og ha noen der?? er så usikker. han gir ikke noen tegn på at han er useriøs. men blir skeptisk av fortiden hans. jeg er foresten 25 og han 27.
Gjest NozMonster Skrevet 4. mars 2012 #2 Skrevet 4. mars 2012 hva er det som gjør at du tror han lurer deg da?
-Fiona- Skrevet 4. mars 2012 #4 Skrevet 4. mars 2012 Menn kan etter mine erfaringer gå LANGT for å få litt nærhet dessverre, men jeg tror neppe de ønsker å reise utenlands med noen med mindre det er snakk om mer enn bare å "dypp'n". Jeg ville ikke bekymret meg om jeg var deg tror jeg
Steinar40 Skrevet 4. mars 2012 #5 Skrevet 4. mars 2012 Noen her som tror på at en sydentur er det samme som forlovelse og giftemål? Selskap på en sydentur er ikke ubehagelig, og spesielt ikke hvis man får gratis sex med på kjøpet. Er du ute etter noe seriøst så får du KREVE oppførsel av fyren deretter. Ellers vil du føle deg lurt etterpå.
-Fiona- Skrevet 4. mars 2012 #6 Skrevet 4. mars 2012 Noen her som tror på at en sydentur er det samme som forlovelse og giftemål? Selskap på en sydentur er ikke ubehagelig, og spesielt ikke hvis man får gratis sex med på kjøpet. Er du ute etter noe seriøst så får du KREVE oppførsel av fyren deretter. Ellers vil du føle deg lurt etterpå. Nei, når du sier det som kommer jeg neppe til å bli overrasket lenger, over hva mannfolk er i stand til å si og gjøre for å få seg noe. Kvalmt. 1
AnonymBruker Skrevet 4. mars 2012 #7 Skrevet 4. mars 2012 Nei, når du sier det som kommer jeg neppe til å bli overrasket lenger, over hva mannfolk er i stand til å si og gjøre for å få seg noe. Kvalmt. Naturen har utstyrt menn med sterke drifter. Og her sitter du å kritiserer naturen. 5
AnonymBruker Skrevet 4. mars 2012 #8 Skrevet 4. mars 2012 Tror du han ga de tidligere jentene noe tegn på at han var useriøs? Enten må du droppe å gå ut med dem som har historie for å være det, eller så må du akseptere at sjansen er større en normalt for at dette blir en kort affære.
AnonymBruker Skrevet 4. mars 2012 #9 Skrevet 4. mars 2012 Så langt som det behøves! Ferie i utlandet med godt selskap og store utsikter til sex kan få de fleste til å si de er interessert.
AnonymBruker Skrevet 4. mars 2012 #10 Skrevet 4. mars 2012 Reis til syden, men ikke ha sex med han. Kan vel være lurt å ikke drikke deg for full heller da. Uken etter at du kommer hjem finner du nok fort ut om han var seriøs. Om ikke han allerede uttrykket sin misnøye mens dere var der da
AnonymBruker Skrevet 4. mars 2012 #11 Skrevet 4. mars 2012 Jeg har fått fra Lindesnes til Nordkapp. Det er ca. 2 500 km. Det er ganske langt. Rune Gjeldnes gikk 4804 km. Det var på ski. Vi menn kan gå ganske langt. 2
Gjest .-L-. Skrevet 5. mars 2012 #12 Skrevet 5. mars 2012 Dersom personen er lystløgner kan h*n gå så langt som det er mulig. Har vært vitne til et par damer som virkelig har fått en stor støkk i selvtilitten/selvbildet pga slike folk..
AnonymBruker Skrevet 5. mars 2012 #13 Skrevet 5. mars 2012 ja. hvor langt kan en gutt gå for og lure deg? her snakker vi mye meldinger og masse interesse. har til og med planlagt syden tur sammen som er bestillt. men vet han har vært litt luring før. kan det virkelig være at han har forrandret seg?? kan ett menneske late som om man er interresert bare for og ha noen der?? er så usikker. han gir ikke noen tegn på at han er useriøs. men blir skeptisk av fortiden hans. jeg er foresten 25 og han 27. De kan lure deg ett helt liv.
Burn Skrevet 5. mars 2012 #14 Skrevet 5. mars 2012 Naturen har utstyrt menn med sterke drifter. Og her sitter du å kritiserer naturen. Hun kritiserer naturen, jeg er en del av den. Det er en grunn (1000) til at det finnes lesbiske
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå