klaraklokk Skrevet 11. januar 2004 #1 Skrevet 11. januar 2004 Hei alle dere som skal ha koldtbord ! Det er jo vanlig å legge meny på bordet, men det blir jo feil når vi skal ha koldtbord. Men jeg tenkte kanskje legge en pen hjemmelaget innholdsliste over hva koldtbordet inneholder, og hva slags dessert og drikke vi har. Hva har dere tenkt å gjøre?
Gjest Poirot Skrevet 11. januar 2004 #2 Skrevet 11. januar 2004 Har aldri fått meny til koldtbord, men syne sdet er fint med pene skilt ved maten som sier hva det er. Forøvrig kan du jo selvfølgelig skrive en liste over hva som finnes, om du gjerne vil ha meny, det er jo praktisk.
Gjest Tex Skrevet 11. januar 2004 #3 Skrevet 11. januar 2004 Vi skal ha koldtbord, eller buffet, og vi skal ha program ved hver kuvert. Vi skal ikke skrive hva som serveres, men vi skal skrive hvem som sitter hvor og hva de driver med, hva toastmasteren heter, og programmet for kvelden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå