Musemor Skrevet 11. januar 2004 #1 Skrevet 11. januar 2004 De siste månedene har jeg hatt så ekstreme blødninger i forhold til hva jeg har hatt tidligere. F.eks. i natt hvor jeg måtte skifte 4 tamponger og 3 nattbind (og ja, jeg må bruke begge deler!!) Den ene gangen jeg tok ut tampongen kom det svære klumper av blod! Sorry, vet det er ekkel lesning, men jeg blir litt bekymret jeg Har brukt samme p-piller i to år så tror ikke at det har noe med dem å gjøre. Er dette normalt?
-Fisken- Skrevet 11. januar 2004 #2 Skrevet 11. januar 2004 Uff, det hørtes virkelig ikke bra ut.. Du burde nok ta deg en tur til legen.
Musemor Skrevet 11. januar 2004 Forfatter #3 Skrevet 11. januar 2004 Nei, nei ikke legen!! Men seriøst, synes du jeg burde det? Jeg er jo bekymret, men det skal veldig mye til før jeg går til legen!
Gjest Poirot Skrevet 11. januar 2004 #4 Skrevet 11. januar 2004 Med mindre du har vondt, og blødnignen stopper som den skal tror jeg at jeg ville ventet med å gå til legen (siden du ikke vil gå. Vil man til legen, kan man jo gå). Se om det samme skjer neste mens. Hvis det gjør det ville jeg nok tatt en tur.
Usikker Skrevet 11. januar 2004 #5 Skrevet 11. januar 2004 Har du hatt endringer i menstruasjons-"mønsteret" ditt så synes jeg faktisk du skal ta deg en tur til legen......... Men det med klumper i mens.blodet er jo ikke unormalt da........ det har jeg hatt hver mnd. jeg i over 30 år......... Og jeg er frisk!
-Fisken- Skrevet 11. januar 2004 #6 Skrevet 11. januar 2004 Håper det ordner seg i alle fall :blunke:
Musemor Skrevet 11. januar 2004 Forfatter #7 Skrevet 11. januar 2004 Har du hatt endringer i menstruasjons-"mønsteret" ditt så synes jeg faktisk du skal ta deg en tur til legen......... Men det med klumper i mens.blodet er jo ikke unormalt da........ det har jeg hatt hver mnd. jeg i over 30 år......... Og jeg er frisk! Jo jeg er vant til klumper, men vi snakker håndflate-størrelse!!!
Gjest Anonymous Skrevet 11. januar 2004 #8 Skrevet 11. januar 2004 Gå til legen!!! Forandring i menstruasjonsmønster kan bl.a. være et tegn på underlivskreft... Ikke for å skremme deg, altså - det kan jo være noe helt uskyldig også, men best å få det sjekka så tidlig som mulig...
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå