Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Dette legendariske bandet Queen, er en gruppe jeg har hyllet i en årrekke. Hva synes dere om Queen?

Videoannonse
Annonse
Gjest Koala Lompa
Skrevet

Liker Queen veldig godt!Minner meg om da jeg satt i baksetet og sang med av full hals til en av Queen kassettene. I want to break free er skikkelig yumyum for ørene mine.

Gjest Maruwan
Skrevet

Mye bra, men også mye som er for dramatisk og masete for min del.

  • Liker 1
Skrevet

De er så bra, de har musikk for enhver smak nesten. Bohemian Rhapsody er en skikkelig klassikker blant annet. Bandet har en stor innlevelse føler jeg.

Skrevet

Ble fan av Queen som femåring.

Skrevet

Det hvite og det sorte albumet er mine favoritter. Liker dem veldig godt. :jepp:

Skrevet

Freddie Mercury er desidert verdens beste vokalist, og jeg får frysninger hver gang jeg hører queen-sanger på ett godt annlegg :')

Skrevet

Freddie Mercury er desidert verdens beste vokalist, og jeg får frysninger hver gang jeg hører queen-sanger på ett godt annlegg :')

Var............

Skrevet

Jeg liker de godt, og samboeren min elsker de virkelig. Så han har en Queen-samling verdt over 200.000kr. :fnise:

Skrevet

ER :)

Å, er han tilbake som gjenferd?

Skrevet

Å, er han tilbake som gjenferd?

Han er kanskje død, men stemmen hans lever evig. :)

  • Liker 1
Skrevet

Er vel ikke noen bombe at jeg er storfan.. :fnise:

  • Liker 1
Skrevet

Queen er genialt!

Fengende, morsom musikk :)

Skrevet

Slenger meg på i den tråden.

Har hørt på Queen så lenge jeg kan huske. Elsker stemmen hans og elsker dramatikken (og sårbarheten) som musikken har.

Nå er jeg også veldig fan av rockmusikaler så dramatikken i musikken passer meg perfekt :jepp:

Jeg møtte visst Mercury når jeg var liten ifølge mamma som også er en stor fan av musikken. Bare synd jeg ikke kan huske det :(

Skrevet

Jeg liker Queen, men de er ikke på min topp 10-liste. En god del bra låter (noen veldig bra), imponerende stemme, fete vokalharmonier, dyktige musikere … men soundet blir ofte veldig likt, det er som om de gjentar seg selv når de står litt fast. Og skal jeg høre på teatralsk rock, foretrekker jeg tidlig Genesis, Van der Graaf Generator og David Bowie. Men hver sin smak, og jeg skjønner godt at mange har Queen som sitt yndlingsband.

Skrevet

Er vel ikke noen bombe at jeg er storfan.. :fnise:

But will you do the Fandango?

Skrevet

Er veldigf glad i Queen! :)

Har ikke noen klar favoritt, det er flere. Det er for eksempel helt umulig for meg å gå nedover gata og høre på Another One Bites the Dust, den sangen bare MÅ det smådanses til.

Bohemian Rhapsody er jo klassikeren over alle klassikere. Også liker jeg både Who Wants to Live Forever og The Show Must Go on fordi de er så såre.

Og Don't Stop Me Now har jo bidratt til å lage verdens kuleste scene i en zombiefilm (bedriten kvalitet, men det var den beste jeg fant).

Gjest Gjest_Michelet
Skrevet

Freddie Mercury er desidert verdens beste vokalist, og jeg får frysninger hver gang jeg hører queen-sanger på ett godt annlegg :')

Agreed! Elsker Queen :hjerte:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...