Fibonacci Skrevet 9. januar 2004 #1 Skrevet 9. januar 2004 Jeg vet at kvinnen bør ta folat når man begynner å prøve å bli gravid, men er det noe mannen bør ta for å øke sjansene? Finnes det flere "triks" enn å ligge med pute under rompa og beina høyt etter sex?
Gjest Hulderjenta Skrevet 9. januar 2004 #2 Skrevet 9. januar 2004 Vet at Sink kan bedre sædkvaliteten, men det hjelper ikke nødvendigvis for å bli fortere gravid hvis det var det du egentlig spurte om.
murmeldyret Skrevet 9. januar 2004 #3 Skrevet 9. januar 2004 Har hørt at E-vitaminer skal være bra for mannens sæd-kvalitet.
Gjest cathrine26 Skrevet 10. januar 2004 #4 Skrevet 10. januar 2004 Hei Jeg har hørt og tar selen, omega 3, sink og folat. Folat blir du ikke fortere gravid av, men er bra for evt. baby som kommer :D Mannen "prakker" jeg i det samme(uten folat). Ellers ingen "kjærringråd" som jeg vet vil virke..... Har vel prøvd det meste: hostesaft, akkupunktur, pute under rompa, beina til værs osv. men ennå ikke gravid...... Men kanskje ikke likt for alle, så prøv ivei
Hedda84 Skrevet 10. januar 2004 #5 Skrevet 10. januar 2004 Jeg fant denne siden om kjerringård... http://www.anis.no/arkivkort/553.asp
Tilde Skrevet 10. januar 2004 #6 Skrevet 10. januar 2004 Bio-selen+zink,B,E og C vitamin i pulverform og Q10
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå