Nusseli Skrevet 18. februar 2012 #1 Skrevet 18. februar 2012 Det är så många negativa tråder så nu behöver vi en liten boost hela gänget! Bara av att tänka på känslan de här sakerna ger mig får jag en varm, god känsla i mig Mina saker som jag kommer på i skrivande stund är: ChokladSexDansaMin son när han ler och pussar på migAtt få klä upp mig och visa upp migAtt sova tillsammans med min sambo och vårt barn. Underbar känsla av trygghet att höra på deras andetag och veta att vi älskar varann Sol (vår och sommar eller utomlands)
HedvigR Skrevet 18. februar 2012 #2 Skrevet 18. februar 2012 God musikk. Når jeg er sammen med virkelige gode venner, og føler meg helt avslappa og trygg i deres selskap. Familien min. Å snorkle i Rødehavet. Å ligge på ryggen i en sjø og bare flyte bortover. Når jeg fortaper meg selv helt i en bok. Potetgull All slags kos.
Sugerøret Skrevet 18. februar 2012 #3 Skrevet 18. februar 2012 Koser og lukter på Mannen. Når tenåringene mine kommer og klemmer meg,uten at jeg har bedt om kos. Ligger og koser med bikkja. Når venner forteller hvor godt de har det.Særlig de som har slitt i lengre tid. Når jeg har en dag med mindre smerter enn vanligvis. Når jeg har klart å gjennomføre noe jeg har hatt lyst til i lengre tid. Krøller meg i sofaen med bok og litt snop
Gjest Applecore Skrevet 18. februar 2012 #4 Skrevet 18. februar 2012 Når jeg kan "forsvinne" inn i de store armene til mannen min og få kooooooos Når mannen min og jeg ler sammen At noen ordner og leker med håret mitt Når jeg tegner og får det til Når jeg ligger sammenkrøllet under et pledd med en bok og katten min Sene kvelder med gode venner, der man er litt småfull, men ikke veldig full, og prater om alt og ingenting og viser hverandre våre absolutte favorittsanger og hører på dem sammen
HedvigR Skrevet 18. februar 2012 #5 Skrevet 18. februar 2012 Jeg fikk lyst å legge til mer Når jeg mestrer noe. Når elevene "mine" mestrer noe. Når jeg skjønner at folk faktisk er glade i meg
Gjest Levitate Skrevet 18. februar 2012 #6 Skrevet 18. februar 2012 Ramse opp det jeg kommer på i farten. - Når jeg våkner til kos tidlig en søndagsmorgen. - Når jeg er frampå med energidrikker og ikke går tom i løpet av kvelden/natten. - Når jeg mestrer noe jeg ikke trodde jeg kom til å mestre på skolen. - Sex. - Mat. - Når jeg kommer hjem i helgen til hunden min og han begynner å logre og blir så glad for å se meg! Ellers er der mye annet, men kommer ikke på det nå i farten.
LeaMichele Skrevet 18. februar 2012 #7 Skrevet 18. februar 2012 det er kun en ting og det er hunden min
Rainbow Skrevet 19. februar 2012 #8 Skrevet 19. februar 2012 Å holde rundt med kjæresten min. Ligge inntil henne og bare kjenne hvor høyt jeg elsker henne. Eller se blikket hennes rett etter at vi har kyssa. Og å kose med hesten min, holde hodet hennes og stryke på mulen hennes. Hodet blir tungt i hendene mine fordi hun slapper av, og jeg merker hvor mye vi stoler på hverandre!
Gjest Maria_Marihøne Skrevet 20. februar 2012 #9 Skrevet 20. februar 2012 - Når mannen min holder rundt meg og klemmer meg skikkelig. - Når hunden min legger seg i fanget mitt for å få kos - Når jeg klarer noe jeg ikke trodde jeg skulle klare - Når jeg ser en skikkelig god film eller hører en kjempefin sang.
Gjest juvelia Skrevet 20. februar 2012 #10 Skrevet 20. februar 2012 Når jeg har fri en lørdag,det er sol og herlig påskevær ute.. vi har nettop vært ute på en deilig skitur,tatt en dusj,huset er rent og ryddig,det er skisport på tv,fyr i peisen og risengrynsgrøten er snart klar
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå