gulrotsaft Skrevet 17. februar 2012 #1 Skrevet 17. februar 2012 Jeg er forholdsvis ny på vaskefronten, og lurer på hva dere her inne bruker for å vaske dobørsten? Og hvordan?
Momseguri Skrevet 17. februar 2012 #2 Skrevet 17. februar 2012 (endret) Jeg kaster den gamle og kjøper en ny Ikke så veldig miljøfint, men jeg velger heller å satse på andre områder enn dobørsten. Kjøper ny kanskje 2-3 ganger i året. edit: er det meningen jeg skal vaske den i mellomtiden forresten? Endret 17. februar 2012 av Momseguri
AnonymBruker Skrevet 17. februar 2012 #3 Skrevet 17. februar 2012 Jeg pleier å helle litt klor i doskåla og la den ligge oppi det en stund, så trekker jeg ned en gang eller tre så jeg får skylt den. Vasker den altså i doen, rett og slett. Er den ordentlig guffete blir den kastet.
Gjest Best Skrevet 17. februar 2012 #4 Skrevet 17. februar 2012 (endret) Jeg fyller opp plastbeholderen med vann og klorin og lar den stå og godgjøre seg der. Da får jeg vasket både børste og holder. Ser noen bytter ut børstene ofte, men jeg desinfiserer fordi jeg har toalettbørste i stål, ( men med plastbeholder inni), så det ville blitt dyrt å skifte den ut flere ganger i året Endret 17. februar 2012 av Best 1
Sol79 Skrevet 17. februar 2012 #5 Skrevet 17. februar 2012 (endret) Klorin. Endret 17. februar 2012 av Sol79
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå