AnonymBruker Skrevet 10. februar 2012 #1 Skrevet 10. februar 2012 Muliugens et veldig veldig dumt spm.... Jeg ringte telefonbanken for å sjekke kontoen. Jeg fikk beskjed om at telefonbanken var ute av drift fra og med i dag til søndag, og fikk deretter lest opp saldo. Nå virker kortet i butikken likevel, selvom telefonbanken ikke er i rute?
AnonymBruker Skrevet 10. februar 2012 #3 Skrevet 10. februar 2012 men vil penger forsatt komme innpå i dag? står på nettbanken at den er stengt fra 23.00 til og med søndag, så da burde vel transaksjoner komme inn før det klokkeslettet vel?
AnonymBruker Skrevet 10. februar 2012 #4 Skrevet 10. februar 2012 men vil penger forsatt komme innpå i dag? står på nettbanken at den er stengt fra 23.00 til og med søndag, så da burde vel transaksjoner komme inn før det klokkeslettet vel? Hm... Jeg hadde fått penger da jeg sjekket for timer siden
AnonymBruker Skrevet 10. februar 2012 #5 Skrevet 10. februar 2012 Ja. Ja hva? At jeg kan bruke kortet i butikk? ts
Gjest Iah Skrevet 10. februar 2012 #6 Skrevet 10. februar 2012 Ja, du kan bruke kortet i butikk og minibank.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå