Tussilago_2 Skrevet 3. februar 2012 #1 Skrevet 3. februar 2012 Tenkte å dra på wallmannshow, lurer derfor på om noen har vært der og hva dere syntes. Hvilken bord kategori satt dere i? ser man ok på bord med begrenset utsikt eller bør man betale for bedre bord for å få noe ut av kvelden?
Tussilago_2 Skrevet 4. februar 2012 Forfatter #2 Skrevet 4. februar 2012 ingen som har vært på wallmans i Oslo?
AnonymBruker Skrevet 4. februar 2012 #3 Skrevet 4. februar 2012 Jeg har. Med jobben. Synes det hele var oppskrytt. Greit nok show og grei nok mat. Skulle jeg selv ha betalt så ville jeg heller gått på et helt vanlig teaterstykke og spist på restaurant. Vi satt på galleriet og hadde god utsikt til scenen.
AnonymBruker Skrevet 4. februar 2012 #4 Skrevet 4. februar 2012 Jeg var med jobben på et sånn omreisende Wallmannshow. Kleine greier, veeeldig danskebåten-show over det hele. Men god mat der vi var da
AnonymBruker Skrevet 4. februar 2012 #5 Skrevet 4. februar 2012 Veldig god mat Showet var litt kjedelig. De danset og sang, serverte litt mat og sangt litt igjen. Ikke noen rød tråd gjennom det hele. Men de var veldig flinke til å synge. Og det var veldig fint der. Bartenderene (jenter) var sure.
AnonymBruker Skrevet 4. februar 2012 #6 Skrevet 4. februar 2012 Vært der én gang. Satt på siden av scenen og så lite, pga søyler og greier som sperret for sikten. Maten var ikke noe særlig, og den lot den vente på seg og var kald da den endelig kom. Dessuten kom den til ulik tid for oss rundt bordet, slik at da noen fikk desserten ventet andre fortsatt på hovedretten. Showet var ok, men alt i alt var ikke dette verdt pengene etter min mening.
Tussilago_2 Skrevet 4. februar 2012 Forfatter #7 Skrevet 4. februar 2012 takk for kommentarer, tror kanskje da revurderer Wallman og finner et annet koslig sted å spise middag:-)
AnonymBruker Skrevet 4. februar 2012 #8 Skrevet 4. februar 2012 Ikke enig med noen av dem over. Har vært der 3 ganger denne sesongen og skal enda en gang. Vil si alle sitteplasser er helt ok. Showet i år er helt rått da de har fått inn flere typer underholdning. Maten har jeg aldri hatt noe problem med og jeg vil si man får mye for pengene. Anbefales på det varmeste. 1
MissStiles Skrevet 4. februar 2012 #9 Skrevet 4. februar 2012 Jeg har vært der kanskje 5 ganger. Hver gang med jobben. Vi har alltid hatt det kjempegøy på Wallmans. God mat og god stemning. 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå