simsalabim Skrevet 3. januar 2004 #1 Skrevet 3. januar 2004 Men jeg vet ikke hvordan jeg skal gjøre det. Er det noen som kan hjelpe en amatør? Må nok ha det inn med teskjei.
Gjest Lea Skrevet 3. januar 2004 #2 Skrevet 3. januar 2004 Bare søk på nettet og finn et bilde eller en animasjon du kunne tenke deg. Bilder redigerer du i et program på PC-en din (om du har et) og animasjoner kan redigeres i http://www.gifworks.com/index.html. Avataren skal være maks 80x80 piksler og ikke større enn 6 KB. Så laster du den opp i profilen din
Gjest gjesta Skrevet 3. januar 2004 #3 Skrevet 3. januar 2004 Her finner du kanskje noe som faller i smak?
simsalabim Skrevet 3. januar 2004 Forfatter #4 Skrevet 3. januar 2004 Takker,mange fine der. Men jeg vet fortsatt ikke hvordan jeg skal legge det inn her. Som dere sikkert har ant dere så er jeg ikke noen proff på pc.
Arwen Skrevet 3. januar 2004 #5 Skrevet 3. januar 2004 Se her du :D http://forum.kvinneguiden.no/viewtopic.php?t=58957
Arwen Skrevet 3. januar 2004 #6 Skrevet 3. januar 2004 Eller søk på avatar og velg bare dataforumet, da får du mange svar
Gjest Anonymous Skrevet 3. januar 2004 #7 Skrevet 3. januar 2004 Takker' date='mange fine der. Men jeg vet fortsatt ikke hvordan jeg skal legge det inn her. Som dere sikkert har ant dere så er jeg ikke noen proff på pc. [/quote'] Gå på profilen din, og helt nederst så står det "Avatar kontrollpanel", eller noe. Så står det "Last opp en Avatar fra din pc.:", så trykker du på "Bla gjennom..."-knappen, og finner bildet du skal ha der, så trykker du ok, ok vips, så har du en avatar.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå