Gjest GreenSky Skrevet 2. januar 2004 #1 Skrevet 2. januar 2004 Hei Jeg har så lyst til å besøke en venninne som bor i Bergen, men har ikke så mange penger å rutte med akkurat nå. Noen som har tips om f.eks billige busselskaper som kjører Oslo - Bergen? Ev. sider jeg kan søke på for å finne ut noe mer?
Ingeborg Skrevet 2. januar 2004 #2 Skrevet 2. januar 2004 Du kan jo sjekke Nor-way bussekspress http://www.nor-way.no
Kelsey Skrevet 2. januar 2004 #3 Skrevet 2. januar 2004 Bergen-Ekspressen har priser ned i 49kr hvis du bestiller i god tid. Før gikk denne bussen bare fredag og søndag, men ser at den nå går hver dag :D
Gjest GreenSky Skrevet 2. januar 2004 #4 Skrevet 2. januar 2004 Takker og bukker, men jeg har hørt om et selskap som skulle være enda billigere. Husker bare ikke navnet! :-?
Gjest GreenSky Skrevet 2. januar 2004 #5 Skrevet 2. januar 2004 Bergen-Ekspressen har priser ned i 49kr hvis du bestiller i god tid. Før gikk denne bussen bare fredag og søndag, men ser at den nå går hver dag :D Ja, kanskje det er DEM jeg er på jakt etter!!! Takk! Du er en engel!
Musemor Skrevet 2. januar 2004 #6 Skrevet 2. januar 2004 Hvis du er ute i god tid, og bestiller på internett, er det mulig å få veldig billige flybilletter også :D
Catlin Skrevet 2. januar 2004 #7 Skrevet 2. januar 2004 www.transfercar4u.no Siterer:" Transfercar4u er en tjeneste som formidler "transfer" biler. Transfer biler er biler som vanligvis er utleid av et bilutleiefirma på enveisleie. Det betyr at bilen må bringes tilbake til utleiested. Dette kan du gjøre - og det er gratis !! "
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå