Gjest SmurfeLurfen Skrevet 20. januar 2012 #1 Skrevet 20. januar 2012 Hei! Har litt langt hår og tenkte å rulle det opp for å få bølger. Sånn som dette f.eks. http://www.google.no/imgres?q=wavy+hair&um=1&hl=no&sa=N&biw=1280&bih=685&tbm=isch&tbnid=UQG2YU8k9xheXM:&imgrefurl=http://new-haircut-hairstyle-trends.blogspot.com/2011/09/formal-hairstyles-for-curly-hair.html&docid=NBD_7guTg7RC2M&imgurl=http://2.bp.blogspot.com/-7aCYifVLidY/TminluDYxaI/AAAAAAAACMY/eeNLr_VnJPs/s1600/formal_hairstyles_curly_hair_hairstyles-for-curly-hair.png&w=322&h=443&ei=P-EZT5K0B8r24QTlmP3uDQ&zoom=1 (Vet ikke hvordan det er fikset da, men blir ikke permanent lignende). Eller dette: http://www.hairresources.com/images/sce/kate-beckinsale-waves.jpg Hvordan får man til det? Og får man til å rulle det opp selv eller bør jeg kjøpe en krølltang?
Gjest SmurfeLurfen Skrevet 20. januar 2012 #3 Skrevet 20. januar 2012 Kanskje dette er noe for deg? Takk for linken Likte det sånn som det var helt på slutten av filmen. Men hun brukte de samme "rullene" bare rullet de opp på en annen måte. Men tror kanskje bølgene ble litt små.. Har litt lyst på enda litt større bølger. Trenger man bare tykkere papiljotter eller hva i allverden det heter? :D Og finner man det på Vita? Skulle hatt dette til i morgen ettermiddag skjønner du
frisørmester :) Skrevet 20. januar 2012 #5 Skrevet 20. januar 2012 Hei! Har litt langt hår og tenkte å rulle det opp for å få bølger. Sånn som dette f.eks. http://www.google.no/imgres?q=wavy+hair&um=1&hl=no&sa=N&biw=1280&bih=685&tbm=isch&tbnid=UQG2YU8k9xheXM:&imgrefurl=http://new-haircut-hairstyle-trends.blogspot.com/2011/09/formal-hairstyles-for-curly-hair.html&docid=NBD_7guTg7RC2M&imgurl=http://2.bp.blogspot.com/-7aCYifVLidY/TminluDYxaI/AAAAAAAACMY/eeNLr_VnJPs/s1600/formal_hairstyles_curly_hair_hairstyles-for-curly-hair.png&w=322&h=443&ei=P-EZT5K0B8r24QTlmP3uDQ&zoom=1 (Vet ikke hvordan det er fikset da, men blir ikke permanent lignende). Eller dette: http://www.hairresources.com/images/sce/kate-beckinsale-waves.jpg Hvordan får man til det? Og får man til å rulle det opp selv eller bør jeg kjøpe en krølltang? den første trenger du krølltang til, den andre bruker du ruller. hårruller får du hos frisører, og billigkjeder som HM.
Gjest SmurfeLurfen Skrevet 21. januar 2012 #6 Skrevet 21. januar 2012 [quote name=frisørmester ' timestamp='1327103368' post='10347738] den første trenger du krølltang til, den andre bruker du ruller. hårruller får du hos frisører, og billigkjeder som HM.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå