Gå til innhold

Seksuelt aktiv siden barndommen


Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg har begynt å tenke litt over hvordan jeg har vært som liten, og det slår meg at jeg har vært litt... eh, aktiv? Jeg husker første gang jeg prøvde ut seksuelt relaterte leker i barnehagen. Vi gikk på do og drev med "analsex", stakk pinner i bakenden på hverandre og sånn har det vært helt til jeg sluttet på barneskolen. Vet det er vanlig at man leker doktor som liten, men jeg skammer meg litt over hvordan jeg har oppført meg :sjenert: Jeg kan telle med begge hender hvor mange jeg har gjort dette med. Hun ene ville jeg lage pornofilm med uten hennes vilje, en annen hadde ikke hadde noe lyst, ei annen gikk hjem fordi hun ble skremt (gikk på barneskolen....) :tristbla: Blir litt satt ut av å tenke på dette for å være ærlig, blir litt trist inni meg.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan si jeg var noe lignende. Tafset på ei venninne i barnehagen, og på barneskolen 'tvang' jeg ei anna venninne om å kysse meg osv.. Og hadde et 'fast forhold' med ei som alltid lekte at vi var kjærester, så vi tok på hverandre og kysset.

Og nabo jenta brukte å gnikke og gnu på meg da jeg var rundt 8-9.

Skammer meg forferdelig over disse hendelsene, og ikke noe jeg kommer til å dele med noen andre. Kan jo ha i den sammenhengen at jeg var seksuelt nyskjerrig i jenter(er jente selv og er bi.

Pleide å se på undertøys modellene i ellos katalogen og stod naken i vinduet på rommet mitt og håpet at noen skulle se meg :S Blir kvalm av meg selv når jeg tenker tilbake.

Men når jeg ble 12-13 så kom interessen for gutter, så da stoppet det opp.. Skjønner ikke hva som feilet meg.

Skrevet

Jeg hadde en bisarr periode da jeg var mellom 7 og 8 år. Jeg lekesloss ofte med ei nabojente, jeg forsøkte hele tiden å vri meg til slik at hun ble sittende på ansiktet mitt og gni seg. Dette er mat for Freud for dette er fremdeles en av mine favoritter.:sjenert:

Skrevet

Tror det er mer vanlig enn uvanlig at man var nysgjerrig og utforsket seg selv og andre, også i barndommen.

Jeg har alltid følt at jeg har tatt "lettere" på sex enn de fleste andre. Sex KAN være noe veldig intimt og personlig osv.. men det må ikke være det. Jeg var helt seriøst klar for sex fra 10-11 års alderen. Hadde f.eks en spretten nabokone forført meg ville det vært helt fantastisk, også den dag i dag.

Jeg syns faktisk det er oppriktig synd at jeg ikke hadde sexuelle opplevelser med andre før jeg ble kjønnsmoden. Gutters orgasme før man blir kjønnsmodne er helt vanvittig og sterkt undervurdert.

Skrevet

Jeg tror dette er veldig vanlig, men også ganske tabubelagt.

Jeg tror ikke det var en eneste en jeg ikke "gjorde et eller annet med" i alderen 4 til 7-8. Vi tittet på hverandre, tok på hverandre, gnidde kjønnsorganer mot hverandre, var også stor stas å "tisse i kor" husker jeg (jeg som jente satt på do og så tisset kompisen min i samme do, mellom lårene mine). Kjønn var ikke så viktig. Jeg husker at jeg skammet meg litt over dette her, men samtidig så kjentes det så godt så jeg ville alltid gjøre det igjen. Nå som voksen skjønner jeg jo at det var utforsking og at de fleste nok gjorde akkurat det samme.

Skrevet

Husker en periode på slutten av barnehagen hvor jeg prøvde å overtale andre barn til å leke alle leker NAKNE. Reaksjonen jeg fikk var som regel noe alla -> :sjenert:, men jeg tok liksom ikke helt hintet. :fnise:

Prøvde også å ha prematur sex med en gutt jeg møtte på feire i Hellas som 7-åring. Han var ikke så interessert. (why, why!)

Men jeg tror (og håper!!) at dette er ting som de andre har fortrengt. Jeg tror ikke du skal henge deg opp i at det var SEKSUELT relatert, for det er ikke sikkert de andre reagerte slik på det. Jeg tror ikke små barn setter så veldig store grenser mellom det å få en pinne i magen eller i rompa. Og tenk på alle barna som i det hele tatt har oppført seg bøllete. Det er stort sett innblanding av voksnes seksualitet som blir forstyrrende. Alt annet er vel enten god eller dårlig barneoppførsel.

Skrevet

Alle barn har en sterk seksualitet - altså, de utforsker seg selv og hverandre - og er opptatt av kjønnsorganet sitt.

Det eneste som utmerker seg veldig for min del er den jenta jeg lekte meg som gjerne ville onanere foran meg, og som tydeligvis hadde sett endel ting mer enn hva man selv finner på i hodet. Det var ekstremt seksuelt utadvendt atferd på en veldig voksen måte - ikke på den typiske barnemåten.

Jeg reagerte endel på dette som barn, og har i ettertid tenkt at hun nok ble seksuelt misbrukt(foreldrene var skilt, og hun har ingen kontakt med biofar).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...