AnonymBruker Skrevet 17. januar 2012 #1 Skrevet 17. januar 2012 Modellen til Børge Fagerli, veit ikke navnet hennes. Hun demonstrerer forskjellige treningsøvelser Har du sett noe så søtt? Fantastisk jente
AnonymBruker Skrevet 17. januar 2012 #5 Skrevet 17. januar 2012 Jeg tror du er kåt Haha, det er faktisk ikke den eneste reaksjonen menn kan ha altså! Hadde jeg sett hu der ett sted så hadde jeg seriøst blitt nervøs i stedet, siden hun bare er 100% min type!
TheSecret Skrevet 17. januar 2012 #6 Skrevet 17. januar 2012 Haha, det er faktisk ikke den eneste reaksjonen menn kan ha altså! Hadde jeg sett hu der ett sted så hadde jeg seriøst blitt nervøs i stedet, siden hun bare er 100% min type! Hva slags type er hun?
AnonymBruker Skrevet 17. januar 2012 #8 Skrevet 17. januar 2012 Hva slags type er hun? Jævlig godt spørsmål, veit ikke helt hvordan jeg skal beskrive det ;p Det er noe med alt fra holdningen til skuldrene til ryggen til ansiktet til ansiktsutrykkene. Det er liksom bare akkurat det jeg ser etter, klarer ikke slutte å smile Har møtt en håndfull jenter i mitt liv som har hatt den samme kombinasjonen, +henne som jeg så nå på youtube. Veit godt at mange andre ikke hadde sett to ganger en gang men jeg hadde ikke klart å slutte å stirre. Tror kansje jeg må skifte treningssenter, hun er jo faktisk på Børge sitt her i trondheim xD
AnonymBruker Skrevet 18. januar 2012 #9 Skrevet 18. januar 2012 Gjennomsnittlig er hun da ikke, veldig lav fettprosent og flott balansert og muskuløs kropp! Sjekk kinnbeina, skuldrene og haken. Hun er i skikkelig god form
AnonymBruker Skrevet 18. januar 2012 #10 Skrevet 18. januar 2012 Earth calling moron, earth calling moron. Når folk snakker om gjennomsnittlig så snakker man ikke om muskler osv, men UTSEENDET, altså ansiktet. Slik jeg ser det så er hun på ansiktsfronten helt gjennomsnittlig, enkelt og greit. Det er ikke alle som tenner på muskuløse kropper, for min del så syntes jeg at det ikke er noe fint. Men hun er ikke den VERSTE jeg har sett når det gjelder muskler, det finnes folk som er verre, sånne som går under definisjonen muskeldamer, ja, det er definisjonen på stygt. Poenget er at når folk snakker om gjennomsnittlig, så snakker de om ansiktet, ikke den oppskrytte kroppen hennes. Got it?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå