Gjest Anonymous Skrevet 30. desember 2003 #1 Skrevet 30. desember 2003 for å bli brun til nyttårskvelden imorgen hva lønner seg? løpe i solstudiet og ta skikkelig med sol? eller smøre seg inn i selvbruningskrem? jeg har gjort det før men har av erfaring at de lukter pyton!!!!! men det finnes kanskje noen som ikke gjør det?
Gjest gjesta Skrevet 30. desember 2003 #2 Skrevet 30. desember 2003 Ta på et tynt lag med selvbruningskrem i kveld, og bruk litt solpudder i morgen. L`oreal Sublime lukter lite på meg ihvertfall. Mye penere enn å være rød av for mye solarium!g
Gjest Anonymous Skrevet 30. desember 2003 #3 Skrevet 30. desember 2003 men jeg må ut å kjøpe imorgen..deter problemet! derav håpet jeg noen visste om noen som ikke luktet så sterkt! men jeg kan jo også søke på tidligere tråder her inne..takk takk
Gjest gjesta Skrevet 30. desember 2003 #4 Skrevet 30. desember 2003 Tror jeg ville hold meg til solpudder da. Guerlain har et som er veldig bra!
Gjest Fighter Skrevet 30. desember 2003 #5 Skrevet 30. desember 2003 Tror ikke det er så mange som bryr seg om du er brun på nyttårsaften eller ikke. Sikkert ikke så mange av de andre gjestene som er det heller(med mindre du skal feire i syden...)
Skusla Skrevet 30. desember 2003 #6 Skrevet 30. desember 2003 Jeg bruker Diors bronze solbruningskrem- Den stinker! så jeg tok den på i dag, sånn at jeg kan dusje av meg lukta i morra. En som ikke stinker fullt så ille er Cliniques selvbruningskrem. Den er ikke så sterk som Diors, men gir heller ikke like fint resultat etter min mening. Er en tanke for gul og det er letter å få sjolder med den.. Men er du forsiktig så går det nok bra. Ellers vil jeg anbefale Lancomes shimmer krem, som gir litt farge og ett nydelig shimmer til anledningen. Til ansiktet ville jeg satset på ett fint solpudder- Clarins, Helena Rubinstein og Dior er supre. :D
Gjest gjesta Skrevet 31. desember 2003 #7 Skrevet 31. desember 2003 Tror det med lukt må være individuelt. Jeg har en venninne som sverger til Dior - det er den eneste som ikke stinker på henne. Har sett andre her inne som mener at L`oreal Sublime stinker, men mange andre her inne er veldig fornøyd med den. Rimelig er den også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå