Arwen Skrevet 30. desember 2003 #2 Skrevet 30. desember 2003 Jeg er senhøst brud, så blir kanskje ikke helt det samme. Jeg har tynne stropper å kjolen og skal ikke ha noe over, men skal ha slør som dekker litt og håret ned så det dekker jo litt.
Gjest Tabby Skrevet 30. desember 2003 #3 Skrevet 30. desember 2003 Tja, det har jeg ikke tenkt på... Håper jeg finner en kjole som gjør at jeg slipper å tenke på det, men om jeg finner en med bare skuldre så må jeg ha hansker tenker jeg, og da blir det vel kanskje litt mye med et stor sjal i tillegg? Hmm, mange ting å tenke på her. Hva skal du selv ha da?
cappocino Skrevet 2. januar 2004 #4 Skrevet 2. januar 2004 Både ja og nei, skal ha stroppeløs kjole og jakke over.
Cajsa Skrevet 2. januar 2004 #5 Skrevet 2. januar 2004 Jeg vil ikke ha bare skuldre i kirken. Tror jeg vil føle meg litt ubekvem i tillegg til at det høyst sannsynlig blir kaldt i februar... Synes kjolen til Märtha var nydelig... *drømme*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå