AnonymBruker Skrevet 15. januar 2012 #1 Skrevet 15. januar 2012 Samboeren min får nesten bestandig utløsning med det samme han trenger inn i meg.Er det noen som har prøvd kondomer med bedøvende krem inni,og synes at hjelper. Han kan fortsette samleie selvom det går for han,men hadde vært fint om han kunne holde ut litt lengre.Er litt ekkelt å ligge der å pule mens sæden renner ned i rumpa mi.
AnonymBruker Skrevet 15. januar 2012 #2 Skrevet 15. januar 2012 Kjæresten min holder litt lengere når vi bruker Durex Performa.
Ellsworth Skrevet 15. januar 2012 #3 Skrevet 15. januar 2012 Hehe, been there, done that. Jeg mener det beste rådet er at han tar seg en runk noen minutter før. Evt. at du hjelper ham.
AnonymBruker Skrevet 16. januar 2012 #4 Skrevet 16. januar 2012 Kjæresten min smører på bedøvende salve,og han holder i minst et kvarter.
Gjest Denimdream Skrevet 16. januar 2012 #5 Skrevet 16. januar 2012 Jeg mener det beste rådet er at han tar seg en runk noen minutter før. Jeg støtter denne. Eksen min hadde det med å komme i det han fikk av seg buksa omtrent, men det hjalp at han runka en liten stund først.
AnonymBruker Skrevet 17. januar 2012 #6 Skrevet 17. januar 2012 Hehe, been there, done that. Jeg mener det beste rådet er at han tar seg en runk noen minutter før. Evt. at du hjelper ham. Denne støtter jeg IKKE! Grunnen er at dette signaliserer at hans orgasme ikke er verdt noe som helst og at sexen kun har som mål at hun skal få orgasme. Hvis man skal kreve dette, bør man like gjerne kunne kreve at hun kunne øve seg på å komme raskere. Og når argumentet for at orgasmen hans kommer på "feil" tidspunkt er at hun synes sæden hans er "ekkel" ja da blir det helt absurd. TS kan umulig synes at det er kjekt at partneren hennes nyter sex sammen med henne. For orgasmen hans er åpenbart noe hun helt vil slippe. 2
Gjest Mysticgirl Skrevet 17. januar 2012 #7 Skrevet 17. januar 2012 Denne støtter jeg IKKE! Grunnen er at dette signaliserer at hans orgasme ikke er verdt noe som helst og at sexen kun har som mål at hun skal få orgasme. Hvis man skal kreve dette, bør man like gjerne kunne kreve at hun kunne øve seg på å komme raskere. Og når argumentet for at orgasmen hans kommer på "feil" tidspunkt er at hun synes sæden hans er "ekkel" ja da blir det helt absurd. TS kan umulig synes at det er kjekt at partneren hennes nyter sex sammen med henne. For orgasmen hans er åpenbart noe hun helt vil slippe. Helt enig i denne!! Tenk å ødelegge hans orgasme på den måten og å si at det er ekkelt at det renner ut sæd!! Vær glad han kan fortsette å knulle etter det har gått for han----------1 Skal han lære seg å holde på sin orgasme , bare for at du er senere enn han med å komme? Jeg er også veldig snar å komme under samleie. Skal jeg ødelegge min orgasme og smøre på bedøvende krem på vagina for å unngå å komme fort? Djeezez, nå kjenner jeg at jeg blir sint nesten .. Vær glad han tenner på deg du !
AnonymBruker Skrevet 20. januar 2012 #9 Skrevet 20. januar 2012 Kondom med bedøvende krem er helt topp.Mannen min holder mye lengre,noe vi begge er kjempefornøyd med.Orgasmen hans blir mye kraftigere når han holder lengre.
Jack936 Skrevet 6. mai 2018 #10 Skrevet 6. mai 2018 (endret) jeg anbefaler Prosolution Endret 25. mai 2018 av Jack936
AnonymBruker Skrevet 6. mai 2018 #11 Skrevet 6. mai 2018 Typen min har slitt med det samme, og vi har funnet ut at denne her https://www.kondomeriet.no/forsidekategorier/hans-favoritter/potensmiddelet-promax-2/?perform=category funker skikkelig bra! Mannen drypper 1-2 dråper på penishodet ca 30 min før samleie, skyller av også er det bare å sette igang! Denne her har hjulpet typen min fra å komme etter 2 jokk til å holde ut i nesten 20 min (med pauser). Man kan også få kjøpt en pille på feks erotica, ikke det samme som viagra men er noe ala det. Men den var nesten for effektiv, han kom aldri selvom vi holdt på i en times tid... Men anbefaler virkelig det middelet i linken! Det har reddet vårt sexliv Anonymkode: 96218...a6f
AnonymBruker Skrevet 6. mai 2018 #12 Skrevet 6. mai 2018 5 minutter siden, AnonymBruker skrev: Typen min har slitt med det samme, og vi har funnet ut at denne her https://www.kondomeriet.no/forsidekategorier/hans-favoritter/potensmiddelet-promax-2/?perform=category funker skikkelig bra! Mannen drypper 1-2 dråper på penishodet ca 30 min før samleie, skyller av også er det bare å sette igang! Denne her har hjulpet typen min fra å komme etter 2 jokk til å holde ut i nesten 20 min (med pauser). Man kan også få kjøpt en pille på feks erotica, ikke det samme som viagra men er noe ala det. Men den var nesten for effektiv, han kom aldri selvom vi holdt på i en times tid... Men anbefaler virkelig det middelet i linken! Det har reddet vårt sexliv Anonymkode: 96218...a6f 6 år gammel tråd :S, vet ikke helt hva hensikten til jack936 er... Anonymkode: c6688...b67
AnonymBruker Skrevet 6. mai 2018 #13 Skrevet 6. mai 2018 3 minutter siden, AnonymBruker said: 6 år gammel tråd :S, vet ikke helt hva hensikten til jack936 er... Anonymkode: c6688...b67 HAhaha det så jeg ikke! Spesielt. Menmen, kanskje noen andre her inne har samme problem og ser svaret mitt Anonymkode: 96218...a6f 1
AnonymBruker Skrevet 8. mai 2018 #14 Skrevet 8. mai 2018 Få resept på Efexor, den gjør at du kan nærmest bestemme når du selv vil komme. Funka for meg. Gikk fra tidlig utløsning til sexgud. Hvis hun vil bli skikkelig pult en annen gang så kan jeg det uten å komme. Når jeg skal komme så må jeg tenke på orgasmen min. Anonymkode: 7234a...ad6
AnonymBruker Skrevet 8. mai 2018 #15 Skrevet 8. mai 2018 Hva hvis du drar han av, evt suger, litt før dere planlegger samleie? Kanskje han bare er veldig "full" i ballene? Anonymkode: 4bdbd...88d
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå