tante fiolett Skrevet 11. januar 2012 #1 Skrevet 11. januar 2012 Sliter med at neglene deler seg i flere lag.. Har noen tips eller bra produkter å anbefale som kan hjelpe på dette?
Satellites Skrevet 11. januar 2012 #2 Skrevet 11. januar 2012 Jeg fikk anbefalt "nail vital micro cell 2000" da jeg var og tok manikyr like før jul. Dette er en kur du skal bruke i 3 uker, for så å bruke den som underlakk senere. Jeg har bare brukt den i en uke til nå, men ser ut som den funker bra for meg iallefall :-)
AnonymBruker Skrevet 11. januar 2012 #3 Skrevet 11. januar 2012 Jeg er stor fan (og storbruker) av Trinds Nail Repair. Kjøpes på Vita. Legger vanlig lakk over, stort sett. Bruker vanligvis den matte, fordi den er minst synlig under annnen neglelakk.
Lilandry Skrevet 11. januar 2012 #4 Skrevet 11. januar 2012 Jeg fikk anbefalt "nail vital micro cell 2000" da jeg var og tok manikyr like før jul. Dette er en kur du skal bruke i 3 uker, for så å bruke den som underlakk senere. Jeg har bare brukt den i en uke til nå, men ser ut som den funker bra for meg iallefall :-) Skriver under på denne! Fantastisk negleforsterker, som virkelig gir kjappe resultater!
tante fiolett Skrevet 17. januar 2012 Forfatter #5 Skrevet 17. januar 2012 Takk for tips! Hvor kjøper dere Nail vital micro cell 2000?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå