AnonymBruker Skrevet 10. januar 2012 #1 Skrevet 10. januar 2012 Jeg lurer litt på dette med app's, og alt man kan gjøre med de telefonene, jeg har ikke slik selt. Er man avhengig av wap/nett/trådløst nett for å få brukt mobilen sånn skikkelig? Alle snakker om apper og alt mulig, ser litt for meg at med en slik telefon så må man nesten slå på mobildatabruk uansett hva man skal gjøre. Blir ikke det litt dyrt i lengda og?
Gjest NotSo Skrevet 10. januar 2012 #2 Skrevet 10. januar 2012 Jeg lurer litt på dette med app's, og alt man kan gjøre med de telefonene, jeg har ikke slik selt. Er man avhengig av wap/nett/trådløst nett for å få brukt mobilen sånn skikkelig? Alle snakker om apper og alt mulig, ser litt for meg at med en slik telefon så må man nesten slå på mobildatabruk uansett hva man skal gjøre. Blir ikke det litt dyrt i lengda og? Vet at noen Android mobiler, muligens iPhone har en funksjon slik at man kan se alle statuser på facebook og twitter på et eget sted. For at denne skal oppdateres seg må jo internett være tilkoblet. De fleste jeg kjenner har ikke fri databruk, men så så mye i måneden og slår det av og på ettersom de har bruk for det.
Nora90 Skrevet 10. januar 2012 #3 Skrevet 10. januar 2012 Mange apper kan man bruke uten internettilkobling, og mange må man bruke med internettilkobling. Ofte en fordel å koble til via wifi. Ellers bruker ikke appene så mye datatrafikk, men det er en fordel å ha et abonnement med inkluderte data, for man blir ofte litt engasjert. Jeg har 1 GB inkl fra telenor, og det koster meg 99 kr/mnd.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå