Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Noen som har den? Er du fornøyd?!

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Noen som har den? Er du fornøyd?!

Man skal være bra kravstor om man ikke er fornøyd med Sensation XL, men spørsmålet er hva slags alternativer som finnes og hvor lenge du vil vente.

Tegra 3 kan være verdt å vente på, eller en telefon hvor du slipper å vente på Android 4.0, som det kan ta evigheter å få ut til XL.

Endret av PRT
AnonymBruker
Skrevet

Tegra 3? Er det og HTC?..Hva som er spesielt med den?!

Skrevet

Tegra 3? Er det og HTC?..Hva som er spesielt med den?!

Tegra 3 er ikke noen telefon, men en prosessor som kommer til å bli utbredt på telefoner utover året.

Tegra 3 (kodenavn Kal-El) skal ifølge Nvidia få fire kjerner og skal ha fem ganger ytelsen til forrige generasjon, Tegra 2. En av hovednyhetene i denne versjonen er Anti-aliasing, hvilket gjør at spill har muligheten til å se svært mye bedre ut på større skjermer.

Det viktigste punktet er kanskje strømforbruket. Fire prosessorer som fordeler arbeidsoppgavene vil kunne kjøre på svært lav klokkefrekvens, og bruker langt mindre strøm enn om én kjerne skulle dra den samme lasten.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...