Eføya Skrevet 20. mai 2002 #1 Skrevet 20. mai 2002 Hei! Fant en side med mange bra linker for ideer til oppsett av hår: http://www.hairfinder.com/wedding.htm
diddi Skrevet 21. mai 2002 #3 Skrevet 21. mai 2002 Kjempebra! Jeg skal være gjest i et bryllup, og har lyst på en spesiell frisyre. Kanskje jeg finner noe her? Kjolen er enkel, og jeg har langt hår. Vil være litt "vill og gal" i frisyrevalget. Har noen sett noen forslag?
Gjest lilletroll Skrevet 23. mai 2002 #4 Skrevet 23. mai 2002 Fant ikke en eneste brukans frisyre, jeg..........12
Gjest Anonymous Skrevet 23. mai 2002 #5 Skrevet 23. mai 2002 Ikke jeg heller faktisk. Synes alle bildene er så gammeldagse. Dessuten er det håpløst å finne noe for de som har kort hår.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå