Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Når jeg skal velge forsidebilde får jeg bare beskjeden om at det må være så og så stort.

Står "minst 399 piksler bredt". Har noen peiling?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du tenker på hvordan du skal forstørre filen?

Skrevet

Ja? Jeg søker etter bilder jeg vil ha som 2kjærlighet" eller "togskinner". alle bidlene er for små :sur:

Skrevet

Du kan søke etter størrelse på Google også, under avansert søk. Å gjøre bildefiler større er ikke bare bare. De blir gjerne pixlerte/kornete, så det beste er å finne et bilde som er stort nok. Du kan jo også søke på engelsk, så øker du søkeomfanget.

Lykke til!

Skrevet

.. men husk å ikke bruke bilder som tilhører andre..

Skrevet

Se der ja, det viste jeg ikke. Takk for svar :)

Har jeg ikke lov å bruke bilder jeg finner på google?

Skrevet

Vet ikke helt om jeg henger med her, men viss du vil forstørre bildene dine, altså bildefilene dine før du legger dem ut på facebook kan du gjøre dette via Photoshop, på image size, men nå har jo ikke alle photoshop heller.

Skrevet

Nei jeg har ikke photoshot tror jeg. Ikke som jeg vet om ihvertfall. Det er denne nye facebook tidslinjen. så kan man legge ut sånn forsidebilde. Og det må tydeligvis være så og så stort.

Mene r det ulovelig å bruke bilder jeg finner på google?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...