AnonymBruker Skrevet 18. desember 2011 #1 Skrevet 18. desember 2011 Jeg var så utrolig dum å farge håret mitt med opal medium askeblond, men det ble altfor mørkt og ordentlig stygg farge. Jeg hadde platinablond fra før, men med en solid utvekst som jeg var lei av å farge hele tiden. Har kommunegrått/mørk blondt hår som naturlig hårfarge. Jeg vil være blond, men ikke platina. Hva gjør jeg nå? Hvis jeg velger en lys blond farge nå, blir det ordentlig eller blir det oransje?
AnonymBruker Skrevet 18. desember 2011 #2 Skrevet 18. desember 2011 Vask håret mange, mange ganger, det falmer jo alltid etterhvert:)
Tonka Skrevet 18. desember 2011 #3 Skrevet 18. desember 2011 Hvis du farger håret lysere (ikke bleker det) så blir det nok en del lysere uten at det er noen fare for at det blir oransj. Men du bør jo vente noen dager før du gjør det, håret skal ikke ha så røff behandling to dager på rad.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå