Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Heisann

Jeg planlegger en lengre tur til Provence og kanskje også videre sydover (mot Spanskegrensen). Jeg skal reise alene og tenker å bli borte fra mars til august. Skal jobbe en del, men slappe av mye.

Jeg tenkte å finne en leilighet som jeg kan ha som utgangspunkt og reise rundt med dette som base. Jeg tenker at noe i nærheten av Arles kanskje kunne vært interessant - det blir ganske sentralt tenker jeg. Her fant jeg litt info på norsk: http://www.ferieiprovence.no/Arles

Er det noen som vet om noen som leier ut noe i dette området? Trenger ikke nødvendigvis å være i Arles, men jeg har ikke lyst til å bo i Nice, Cannes og de andre mest fanzy byene. Hvordan er det med bil i Frankrike, jeg er litt nervøs for å kjøre i utlandet?

Kanskje er det noen som har noen andre reisetips? Noen fine byer og ting og se?

På forhånd takk.

Stine

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...