Gå til innhold

Nicolai&Julie?? Hva ER dette?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ser at Norges kvinnelige befolkning har fått ny favorittserie- Nicolai&Julie.

Hva handler denne om? Har aldri sett en eneste episode jeg- men blir jo nysgjerrig når "alle" synes serien er så utrolig bra.

Noen som vil gi et resymè av handlingen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Orker ikke gi noe resyme pga har nå gått nesten 20 episoder, men den handler om et par som flytter fra hverandre, og alt de møter av problemer mht dette. Også er det om vennene deres og deres samliv.

Handler mao om kjærlighet og samlivsproblemer for moderne mennesker i 30-40 års alderen.

Jeg synes den er superbra, og det gjør sambo også.

http://www.nrk.no/programoversikt/p.sg?p_o...p_artikkel_id=0

Skrevet

Jeg har stort sett sett på serien i den siste og synes også den er topp - men jeg fikk ikke med meg hvordan faren til Nicolai døde - noen som det? Han var jo ikke så gammel.

Skrevet
Jeg har stort sett sett på serien i den siste og synes også den er topp - men jeg fikk ikke med meg hvordan faren til Nicolai døde - noen som det? Han var jo ikke så gammel.

Hjerteinnfarkt eller blodpropp, var sammen med N på en båt han skulle pusse opp og døde mens de snakket sammen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...