Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg skal kjøpe ny rettetang. Pris er ikke så viktig, men vil ha en som skader håret minst mulig, en jeg ikke får elektrisk hår av, og en som glatter bra å gir et bra resultet. Noen som har noen å anbefale?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har Ghd, og er strålende fornøyd med den. Den koster jo noen lapper, men synes så absolutt den har vært verdt det. :)

  • Liker 2
Skrevet

Hei,har også GHD sin,bes på Ebay foe mange år siden og den er like god,bet rundt 800 med frakt,og de satt ned verdien.

Skrevet

Jeg har både GHD og Braun SatinHair (dagens versjon heter 7, min er noen år gammel), og jeg må faktisk innrømme at jeg liker Brauns aller best.

Likevel vet jeg at vanvittig mange lidenskapelig elsker sine GHD-er, så det er jo ikke usannsynlig at du vil kunne gjøre det samme :)

Skrevet

Jeg har også GHD, og er kjempefornøyd med den! Anbefales.

Skrevet

Jeg har også GHD, og er kjempefornøyd med den! Anbefales.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...