Gjest Dalwhinnie Skrevet 14. desember 2003 #1 Skrevet 14. desember 2003 På Village tandoori får jeg ofte en agurk-/rødløksalat ved siden av maten. Noen som har oppskrift på en slik indisk agurksalat?
Gjest Skrållan - ikke innlogget Skrevet 15. desember 2003 #3 Skrevet 15. desember 2003 Jeg pleier å lage en agurk/rødløksalat som er knallgod til idisk mat. Vet ikke om det er det samme som du leter etter, men her er min 'oppskrift' i alle fall: 2 uthulte, halvveis skrelte agurker (pleier å skrelle bort striper med skall med hostehøvel) skjært i halvmåner 1 stor rødløk i strimler 1 rød chili, finhakket Saften av en lime Masse hakket, fersk koriander Alt blandes og anrettes på serveringsfat. NAM!
Gjest Dalwhinnie Skrevet 15. desember 2003 #4 Skrevet 15. desember 2003 Takk, Skrållan! Den der høres ut som akkurat den jeg er på jakt etter. Skal prøve den i løpet av uka
Gjest Bjørnsdatter Skrevet 15. desember 2003 #5 Skrevet 15. desember 2003 Send en PM til Indianlady. Hun har peil
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå