fionel Skrevet 26. november 2011 #1 Skrevet 26. november 2011 Om jeg setter over penger fra mastercardet mitt i dag, vil det ha kommet inn til i morgen? med tanke på at alt er innad på min konto ? Takk for svar?
challenger Skrevet 26. november 2011 #2 Skrevet 26. november 2011 Hvis det er overføringer mellom egne kontoer skal de bli overført med en gang. Det blir de iallefall til meg når jeg overfører fra sparekonto til brukskonto.
fionel Skrevet 26. november 2011 Forfatter #3 Skrevet 26. november 2011 Hvis det er overføringer mellom egne kontoer skal de bli overført med en gang. Det blir de iallefall til meg når jeg overfører fra sparekonto til brukskonto. Takk
Brusebukken87 Skrevet 26. november 2011 #4 Skrevet 26. november 2011 Det spørs hva slags bank du har. Hos mange skjer det automatisk og med engang. Men hos Nordea må hvertfall overføringer fra Mastercard til konto behandles manuelt av banken. Er da bare å sjekke nettbanken om de har blitt overført.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå