feelunique Skrevet 23. november 2011 #1 Skrevet 23. november 2011 Jeg har tenkt å overraske samboeren med storby-langweekend på nyåret, i februar ca.. Noen som har noen steder anbefale? Shopping, spa, god mat og drikke er fine stikkord
gard Skrevet 27. november 2011 #2 Skrevet 27. november 2011 Hvis du skal dra i februar så er det vel greit å dra litt sørover for å få litt sol og varme. Roma er en flott by med masse god mat og drikke. Her er et reisebrev som jeg laget etter en tur dit http://gardkarlsen.com/rome_italy.htm Vi var i Lisboa iår og det var også en fin destinasjon. Ikke for stor by, god mat og drikke med hyggelig prisnivå. Lykke til med planleggingen.
Gjest fireflies Skrevet 27. november 2011 #3 Skrevet 27. november 2011 Hva med Budapest? Billig, god mat, gode shoppingmuligheter og massevis av alternativer når det kommer til spabehandling. Sjekk ut budapest.no for info og tips!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå