AnonymBruker Skrevet 23. november 2011 #1 Skrevet 23. november 2011 Okei, den vanskeligste på gavelista i år er min sviger-mormor. Hun er "helse-freek" (iform av mat og drikke) og driver idag en sunnkostbutikk så hun har tilgang på det meste av helseeffekter der. Veldig omsorgsfull og blid dame som er glad i å ta vare på seg selv (og andre!). Trenger tips til hva som kan kjøpes til henne? (Hun er i 50-årene)
Gjest Bobler Skrevet 23. november 2011 #2 Skrevet 23. november 2011 Pulsklokke? Camelback drikkeflaske? Spa-gavekort?
nessi Skrevet 24. november 2011 #3 Skrevet 24. november 2011 Du får kjøpt gavekort fra Bladforlaget (eller hva det heter) hvor mottakeren selv kan bestemme hvilket blad de vil mottat 5 nr av.
Gjest Solsmil Skrevet 24. november 2011 #4 Skrevet 24. november 2011 jeg støtter forslaget om gavekort på spa
Gjest Badabing Skrevet 26. november 2011 #6 Skrevet 26. november 2011 Hva med økologisk ullundertøy eller undertøy i bambus? Ellers finnes det en bra kokebok som heter Bønner og linser. Den tenker jeg å kjøpe til min helsefreak-svigermor i julegave.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå