AnonymBruker Skrevet 10. november 2011 #1 Skrevet 10. november 2011 Er det noen som kan hjelpe meg å huske hva et jentemagasin fra 2005 eller 06 heter. Det kom ut for første gang da, og var på størrelse med halvparten av A4. men det kom alltid ut i A4 størrelse med plasten pga store postere. Det var et jente/ungdomsjente magasin som handlet om kjendiser, sminke, mote, gutter og alt det der. bare noen mnder senere, om jeg ikke husker feil så gikk det ut av bladhyllene, og jeg har aldri sett det igjen. Er det noen som husker hva det heter eller har forslag? husker jeg leste dette selv, men har glemt tittelen på bladet... Hjeelp? har googlet meg ihjel og finner det ikke ut!!
Gjest Raindrops Skrevet 10. november 2011 #4 Skrevet 10. november 2011 Wow, kom det ut i 2005? Jeg var helt sikker på at jeg var mye yngere enn 15 da jeg leste det
Rainbow Skrevet 10. november 2011 #5 Skrevet 10. november 2011 Trodde du mente "Vi og Gutta", jeg. Men det kom jo ut da JEG var 14-15, og det er jo pokker meg mye lenger siden, hehe!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå