2shy Skrevet 9. november 2011 #1 Skrevet 9. november 2011 Jeg kjøpte meg utrolig stilige støvletter med kilehæl som satt som et skudd. Har hatt kilehæl før med godt hell og tenkte at dette ikke skulle være noe unntak. Men, etter noen timer så har jeg så vondt i føttene at jeg anser skoene som ubrukelige. Har vondt både under tåflaten og midt under føttene, og det gnager på tåsidene. Dette er sko til over 1000 kr, så håper noen vet om noe jeg kan gjøre for å gjøre skoene mer gangbare?
Gjest snoopy_93 Skrevet 9. november 2011 #2 Skrevet 9. november 2011 Jeg ville prøvd å kjøpe sånt silikon-innlegg å ha i skoene. Brukte det i joggeskoene mine når jeg jobba i sommer og det funka fjell.
2shy Skrevet 9. november 2011 Forfatter #3 Skrevet 9. november 2011 Jeg ville prøvd å kjøpe sånt silikon-innlegg å ha i skoene. Brukte det i joggeskoene mine når jeg jobba i sommer og det funka fjell. Er det noe jeg får kjøpt hos skobutikken?
Roo Skrevet 9. november 2011 #4 Skrevet 9. november 2011 Er det noe jeg får kjøpt hos skobutikken? Jepp, du får kjøpt det i skobutikk. Anbefales, jeg synes det er innmari deilig å gå på de sålene
2shy Skrevet 9. november 2011 Forfatter #5 Skrevet 9. november 2011 Jepp, du får kjøpt det i skobutikk. Anbefales, jeg synes det er innmari deilig å gå på de sålene Da håper jeg det gjør susen, hvis ikke var det 1100 kr i dass
Roo Skrevet 10. november 2011 #6 Skrevet 10. november 2011 Hehe, det går nok helt fint Si ifra om du liker sålene da?
2shy Skrevet 11. november 2011 Forfatter #7 Skrevet 11. november 2011 Silikonsåler var ikke heldig, men vanlig tå såle gjorde saken bedre
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå