AnonymBruker Skrevet 9. november 2011 #1 Skrevet 9. november 2011 Etter flere år med hauger av kviser, har det stabilisert seg litt. Men det som dukker opp nå er mørkerøde (litt store) prikker. De er ikke bulkete og stikker ikke opp av huden på samme måte som kviser, men jeg sliter med å fjerne dem. Har dem både i ansiktet og på ryggen. Her et et bilde som passer beskrivelse (Bildet kan virke støtende på enkelte). Har noen tips eller råd om spise, stell, vask, tabletter eller annet?
MiniMjau Skrevet 9. november 2011 #2 Skrevet 9. november 2011 Det KAN være en slags hudsopp. http://www.dr-funk.no/Portals/0/Acne/sc%20acne%20rygg.JPG
AnonymBruker Skrevet 9. november 2011 #3 Skrevet 9. november 2011 Regner med det er kvisearr. Du kan øke inntaket av vit.E, smøre deg med tålmodighet og Decleor Aroma White C+ Recovery Brightening Night Cream. Du kan også høre med en klinikk som driver med laserbehandling, men det er litt bortkastet om du ennå får endel kviser.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå