AnonymBruker Skrevet 9. november 2011 #1 Skrevet 9. november 2011 Har noen peil på hva som er den billigste grunnpakka? Og hva som er det billigste internettet (med passe hastighet til to personer som bruker det til hverdagslige ting)? Takk!
AnonymBruker Skrevet 10. november 2011 #3 Skrevet 10. november 2011 Start med å sjekke hvem som faktisk kan leverer internett til dere. Husk at pris er knyttet opp mot hastighet også da.
AnonymBruker Skrevet 10. november 2011 #5 Skrevet 10. november 2011 Vil også anbefale å tenke litt på kundeservice og generelt omdømme. Ikke alle bredbåndsleverandører som leverer i nærheten av den hastigheten de oppgir. Jeg har f.eks hatt problemer med nextgentel (fikk 3mbit og betalte for 10), og mista nettet nesten annenhver dag i perioder. Sure personer i kundeservice og ingen hjelp å få. Bytta til ventelo, og får nå ganske nært opp mot hastigheten jeg betaler for, og har skikkelig stabilt nett
AnonymBruker Skrevet 10. november 2011 #6 Skrevet 10. november 2011 Viktig å se på "levere hastighet inntil" og "denne hastigheten leverer vi". Inntil betyr at de fint kan sette ned hastigheten ved stor trafikk i området. Sjekk også hva kabel-tv kan tilby.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå