Gjest Vestlandsbrud Skrevet 10. desember 2003 #1 Skrevet 10. desember 2003 Vet de er en ny brudesalong her Bergen, men er det noen som har kjøpt hos dem og har egne erfaringer med dem? :D
Gjest også gjest Skrevet 10. desember 2003 #2 Skrevet 10. desember 2003 Nei, har ikke egen erfaring: har ikke hørt så mye positivt om dem, eller andre som driver med det samme ( på nettet ) for den saks skyld: skal du kjøpe i Bergen, vil jeg anbefale Brudehuset eller Belle Ami på det sterkeste; proffe og servicevennlige!! Brudekjoleformidlingen er dessuten så ferske og de som driver med det har ingen faglig kompetanse for å drive med det, og da hadde jeg heller satset et annet sted, en er jo tross alt forsiktig med hvor en legger igjen en formue for kjolen sin! Dessuten er dollarkursen så gunstig for tiden, at det nesten lønner seg å bestille fra USA , f.eks. Bridesave.com, på egen hånd- moms og toll til tross!
9na Skrevet 10. desember 2003 #3 Skrevet 10. desember 2003 Var det ikke en tråd om brudekjoleformidlingen.no her i går? Den har forsvunnet nå...
Gjest anonym.. Skrevet 10. desember 2003 #4 Skrevet 10. desember 2003 Hei! Jeg har ikke kjøpt hos dem selv, men har vært i kontakt med dem ja. Men jeg vet for det første at de er en brudeSALONG, ikke en nettbutikk (mulig de har nettbutikk også?). Det andre jeg vet er at de har en syerske med 30 års erfaring og en av bakgrunnsfigurene har hatt en diger brudesalong i Tyskland. Dessuten forhandler de Demetrios, og det er jo Miranda i Stavanger som styrer. Jeg var i kontakt med dem angående et merke de ikke hadde, og de var bare hjelpsomme og henviste til den brudesalongen som har det merket. Men nei, jeg har ikke kjøpt der så det vet jeg ikke noe om.
Gjest anonym.. Skrevet 10. desember 2003 #5 Skrevet 10. desember 2003 Var det ikke en tråd om brudekjoleformidlingen.no her i går? Den har forsvunnet nå... Hva var det da?
9na Skrevet 10. desember 2003 #6 Skrevet 10. desember 2003 Hva var det da? Det var en som skrev at alle burde holde seg unna, men som ikke ville begrunne offentlig hvorfor. Det er alt jeg fikk med meg, anonym.
Gjest også gjest Skrevet 10. desember 2003 #7 Skrevet 10. desember 2003 For å si det sånn: jeg bor i Bergen selv, nærmere bestemt i Åsane, hvor innehaver av Brudekjoleformidlingen bor, så jeg vet faktisk hva jeg snakker om, Bergen er så lite og gjennomsiktig at det skal ikke mange leddene til før vi plutselig vet mye om hverandre, skjønner du; Bergen er Norges største bygd, for dem som ikke visste det!
Gjest anonym.. Skrevet 10. desember 2003 #8 Skrevet 10. desember 2003 For å si det sånn: jeg bor i Bergen selv' date=' nærmere bestemt i Åsane, hvor innehaver av Brudekjoleformidlingen bor, så jeg vet faktisk hva jeg snakker om, Bergen er så lite og gjennomsiktig at det skal ikke mange leddene til før vi plutselig vet mye om hverandre, skjønner du; Bergen er Norges største bygd, for dem som ikke visste det! [/quote'] Hva er det du "vet" da? Høres mest ut som du har noe personlig imot innehaveren...?!?!
Gjest anonym... Skrevet 10. desember 2003 #9 Skrevet 10. desember 2003 For å si det sånn: jeg bor i Bergen selv' date=' nærmere bestemt i Åsane, hvor innehaver av Brudekjoleformidlingen bor, så jeg vet faktisk hva jeg snakker om, Bergen er så lite og gjennomsiktig at det skal ikke mange leddene til før vi plutselig vet mye om hverandre, skjønner du; Bergen er Norges største bygd, for dem som ikke visste det! [/quote'] Er det du som driver og skriver dritt om dem på Din Baby også? Synes du kunne begrunne påstandene dine litt bedre, greier ikke helt å ta deg seriøst...
Gjest også gjest Skrevet 10. desember 2003 #10 Skrevet 10. desember 2003 Langt derifra; jeg har ingenting imot henne i det hele tatt, jeg kjenner henne heller ikke personlig, men det er klart at jeg vet litt om henne akkurat som hun sikkert vet litt om meg; samme nabolag gjør mye det vet du! Poenget er ikke å høvle over bisnissen hennes, men å besvare spørsmålet. Brudekjoler koster mye penger, og da er det greit å vite hvor man går og kjøper det, og får den kompetansen man har krav på. De som driver Brudekjoleformidlingen vil sikkert gjøre en grei jobb for alt jeg vet, men skulle jeg lagt igjen så mye penger et sted, ville jeg ha gjort det et sted som virkelig har erfaring, som de to andre stedene jeg nevnte. Ikke meningen å være ekkel her inne, men konstruktiv. Dessuten, " anonym", det kan av og til være greit å kjøpe reklameplass, ikke bomme det, som bruker ( alltid gjest, selvsagt! )- det er slik en støtter opp om Kg og brukerene!
Gjest Anonymous Skrevet 10. desember 2003 #11 Skrevet 10. desember 2003 Jeg synes ikke "anonym" har reklamert noe jeg! Og det er da ikke noe bedre å komme med kritikk som gjest, enn ros, du som kaller deg "også gjest"! Det er forresten merkelig at "også gjest", Vårbruden (som kritiserte Brudekjoleformidlingen voldsomt i tråden i går som ble slettet), og personen på Dinbaby.no alle fraråder å bruke brudekjoleformidlingen og heller bruke andre firmaer som importerer over nettet... Ja, jeg vet at jeg er gjest selv, men jeg verken kritiserer eller roser dette firmaet, har aldri hørt om det engang!
Gjest også gjest Skrevet 10. desember 2003 #12 Skrevet 10. desember 2003 Helt enig med deg i at man ikke skal komme med utidig kritikk, det er heller ikke poenget mitt-jeg kom bare med infoen jeg hadde om firmaet en lurte på. Hvem disse andre er, vet jeg ikke, men da kan det tyde på at det er folk der ute med erfaringer ihvertfall. Ønsker alle alt godt jeg, og håper at jeg får svar på ting når jeg lurer på ting selv om jeg ikke er aktiv herinne med eget nick og greier. ( det får jeg nemlig alltid, av mine snille medbruder! )
Gjest Anonymous Skrevet 10. desember 2003 #13 Skrevet 10. desember 2003 "også gjest", har du erfaring med å bestille på Bridesave.com, siden du anbefalte det?
Gjest også gjest Skrevet 10. desember 2003 #14 Skrevet 10. desember 2003 Har ikke bestilt på bridesave.com ennå, må bestemme meg for kjole først, men vet om flere som har god erfaring med dette. Ikke var det komplisert heller; du bestiller, de sender det, og når kjolen kommer, får du beskjed av tollen. Du får da ettersendt regning på toll og moms fra tollen. Kommer nok til å bestille derifra, ja. :D
Gjest til også gjest Skrevet 10. desember 2003 #15 Skrevet 10. desember 2003 Jeg lurer på hvilken motivasjon du har for denne "kampanjen" mot dem jeg? For det første er du anonym du også. For det andre påstår du at du kjenner innehaveren, men sier det er sånt du har hørt, bare. Rykter er etter min erfaring en veldig dårlig bakgrunn å dømme folk på. Synes som en annen sa at det virker som du har et eller annet personlig imot innehaveren. Det synes jeg i så fall du burde ta med vedkommende personlig, ikke føre en vendetta mot levebrødet hennes for å hevne deg eller hva det enn er du gjør. Uansett har ikke dette noe med personer å gjøre, det er et firma det er snakk om. Til slutt vil jeg si det virker som du vet ganske lite om dem i det hele tatt, så ta med deg kritikken din et annet sted, jeg har selv hatt et firma som ble utsatt for en jeg hadde en personlig uoverenstemmelse med og det er helt forferdelig. Det rammet ikke bare meg, men også familien min som jeg skulle forsørge med firmaet mitt. Derfor reagerer jeg sterkt på din oppførsel, og ser jo også at du er observert på andre nettsider med det samme. Og til slutt ang reklame: har du sett på brudekjolegalleriet?
Gjest også gjest Skrevet 10. desember 2003 #16 Skrevet 10. desember 2003 ?????? :o :o Personlig vendetta?? :o Hva er det du prater om?? :o Observert andre steder???? :o Hva er det du prater om?? Bare fordi noen har skrevet noe et annet sted, må det være meg, fordi jeg ikke har store goddord å komme med? nei, skjerp deg, det ble spurt om info og jeg kom med et forslag til alternativ handel et annet sted-voldsomt så hårsår du var på deres vegne?? Jeg har like mye rett til å svare etter hva jeg vet eller synest som alle andre, og noe personlig ovenfor innehaver eller andre, er det ikke - synest hun virker som en OK jente, jeg, men jeg kjenner henne ikke godt, nei! Synd at du har blitt utsatt for en personlig uoverensstemmelse og at det gikk utover firmaet ditt, men ikke påstå at jeg driver med det samme, for det gjør jeg faktisk ikke! Nå er jeg ferdig med å diskutere dette firmaet, og ser frem til andre tråder!
Gjest MrsL Skrevet 10. desember 2003 #17 Skrevet 10. desember 2003 Er ferdig med mine kjøp som går på slike ting så derfra har jeg ingen erfaring
Gjest Poirot Skrevet 10. desember 2003 #18 Skrevet 10. desember 2003 Her var det jammen meg mange gjester! Som vanlig når slikt diskuteres.....
Gjest Tex Skrevet 10. desember 2003 #19 Skrevet 10. desember 2003 Mamma min så glad jeg er for at dette forumet nå er stengt for gjester!!
Gjest MrsL Skrevet 10. desember 2003 #20 Skrevet 10. desember 2003 Tex skrev: Mamma min så glad jeg er for at dette forumet nå er stengt for gjester!! ????? :-?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå