Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har hørt folk snakke over seg om Kung Oscar Pepperkaker fra Gøteborgs. Uten kungen; ingen jul, og liknende utsagn. Men hvor er han?

Jeg har vært høyt og lavt, fra Prix til Rema, vie ICA og så videre. Jeg som hadde gledet meg til å teste om han var så smakfull som folk vil ha det til. Og nå er det ikke en eneste pepperkakepakke å oppdrive.

Har han abdisert, eller finnes det noen der ute som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har ikke sett ham på flere år. :tristbla: Sætres beste er de eneste som er nesten like gode, men nå finner jeg pokker ikke dem heller noe sted. :sur:

Skrevet

Kanskje vi kan etterlyse Sætres beste også her?

Skrevet

Kanskje vi kan etterlyse Sætres beste også her?

Disse finner man på Obs

Skrevet

Da må jeg se grundigere etter der neste gang. Fant dem ikke der i går, da jeg gikk og kikket etter Kungen.

Skrevet

Jeg finner dem heller ikke på Obs. :forvirret:

Skrevet (endret)

:rope: Og kjøper du Sætres beste får du en fabelaktig fin eske på kjøpet! Et bedre kjøp skal du lete lenge etter! :opplyser:

Spesielt på salg over nyttår!

s%C3%A6tres-beste2.jpg

:strix:

Endret av Rumle
Skrevet

Jaaaa! :hjerter: Halvprisjulekaker på januarsalg er the best! :danse:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...