Gå til innhold

Resultater av nettdating


  

30 stemmer

  1. 1. Ble kjent på nettet og til slutt ...

    • Ble kjærester
      18
    • Ble venner
      4
    • Mistet kontakten
      13


Anbefalte innlegg

Gjest fersk lærer
Skrevet

Dere som møter noen fra nettet. Hva var resultatet til slutt?

Er det så vanlig å bli bare gode venner? Og da mener jeg venner som har aldri kysset, men fortsetter å ha tett kontakt og hjelpe hveranfre , la oss si, et halvt år etter det første møte?

Jeg forstår at noen møter mange og derfor blir det flere mulige respons, så det er også mulig å kommentere her eller stemme flere ganger.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fra nettdating har jeg hatt to kjærester, en flørt som har vært er en veldig god venn i 6 år, en blinddate det aldri ble mer av og en som jeg møtte og ble venn med. Så det kommer helt ann på kjemien. :)

Skrevet

Kjærester og nå gift. :)

Mvh Yvonne :heiajente:

Gjest Nuppdupp
Skrevet

80% av tiden endte det med at jeg kuttet kontakten

Skrevet

Nå har jeg bare vært reg. på en datingside i 2 uker, og så langt har jeg fått kontakt med to menn som begge har invitert meg på en kaffe. Begge har "blitt borte" før vi rakk å møtes. Norske menn er feige :)

Skrevet

Jeg har møtt 2 av mine kjærester via internett. Begge ganger så ble vi sammen innen ca 1-2 måneder.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...