Gjest Undrende... Skrevet 9. desember 2003 #1 Skrevet 9. desember 2003 Hei! Nå er jeg mannen i forholdet, og lurer fælt... Jeg har veldig lyst til å dele min ektefelle med en annen mann. Vi har snakket om det, mange ganger - noen ganger har det gitt henne tenning, andre ganger kan hun bli lei seg. Og jeg blir litt forvirret; er det noe hun vil (men ikke helt tør innrømme) eller er det noe hun absolutt ikke vil (men kan tenne på fantasien)? For min del er det ganske enkelt; synes erotikk kan være en spennende lek. Hun sier at sex for henne er sex med meg, og ingen andre. Og jeg skjønner norsk, det betyr at hun ikke kan tenke seg å inkludere noen andre. Men så plutselig, så er tenningen der og jeg begynner å få håpet opp ... ;-) Noen tanker?
Livets datter Skrevet 9. desember 2003 #2 Skrevet 9. desember 2003 Jeg respekterer at det finnes mange der ute som ønsker å prøve dette, men det er absolutt ikke noe for meg. Hvis mannen min hadde presset og presset for å få et slikt ønske gjennom, ville jeg forlatt ham til fordel for noen med det samme synet som meg!
Gjest Anonymous Skrevet 9. desember 2003 #4 Skrevet 9. desember 2003 Hei, undrende... Tenkte jeg skulle gi et svar på bakgrunn av egne erfaringer. Det har seg slik at min mann også var veldig tent på denne fantasien. Han hintet om det i flere år, og til slutt ble jeg så lei "maset" at jeg lot ham få den innfridd, selv om jeg var ganske usikker. Vi fikk kontakt med en mann gjennom en annonse, og etter et par møter gikk vi over til å få fantasiene innfridd. Det ble ikke som vi hadde tenkt oss. Selve akten gikk greit, men hans sjalusi i ettertid ble ikke til å holde ut. Selv om det var utelukkende hans forslag, ble ikke akten den samme som fantasien. Det var rart og uvant å bli penetrert av en fremmed, jeg ble ærlig talt kvalm, og kastet opp etterpå. Jeg vil råde deg til å lytte til din kone og kanskje la fantasi forbli fantasi, det har vi funnet ut fungerer best for oss...
LilleBille Skrevet 9. desember 2003 #5 Skrevet 9. desember 2003 En fantasi er ofte bedre som fantasi..
VesleBråka Skrevet 9. desember 2003 #6 Skrevet 9. desember 2003 Hvis kona di sier hun bare vil ha sex med deg, så synes jeg du skal respektere det. Kanskje hun bare sier "kanskje" noenganger for å mate fantasiene dine? Jeg hadde blitt irritert på mannen min hvis han maste om at jeg skulle ligge med en fremmed.. er da vel jeg som bestemmer hvem som får komme på besøk i min kropp.
Gjest Anonymous Skrevet 9. desember 2003 #7 Skrevet 9. desember 2003 Her hadde jeg for én gangs skyld tenkt å si noe fornuftig, men så har alle de andre vært fornuftige før meg! Pokker!
Gjest Anonymous Skrevet 9. desember 2003 #8 Skrevet 9. desember 2003 Fortsett å fantasere sammen, og nyt fantasi-trekantene. Det er langt fra alle fantasier som bør settes ut i livet. Husk også på å utvide fantasi-repertoaret etter hvert. Da kan det dukke opp både "tenner på men vil ikke gjøre"-fantasier og "dette ønsker jeg å oppleve"-fantasier. Snakk sammen, så finner dere nok ut hvilken kategori de enkelte hører til under.
Bamby Skrevet 9. desember 2003 #9 Skrevet 9. desember 2003 Det der er enkelt...og jeg snakker av erfaring. Etter et slikt forslag (han, meg og en annen pike) for noen år siden sa jeg at jeg sklulle tenke på det. En uke etter foreslo jeg at vi heller skulle ha en trekant med en mann. Det likte han dååårlig og det endte opp i en krangel om jeg hadde vært utro!!! Men han forsto poenget mitt (etterhvert) og trekant har senere aldri vært noe tema. Tror du best beholder trekanten i fantasien gutt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå