ssecret Skrevet 28. oktober 2011 #1 Skrevet 28. oktober 2011 Vakre krøller/korketrekkere uten varme: 1
Cerasus Skrevet 28. oktober 2011 #2 Skrevet 28. oktober 2011 (endret) Vakre krøller/korketrekkere uten varme: (...) GENIALT! Takk for tipset! Endret 28. oktober 2011 av Cerasus
pandabear Skrevet 28. oktober 2011 #3 Skrevet 28. oktober 2011 Det var utrolig genialt ja! Skal testes. Ønsker meg forretsen håret hennes!
ssecret Skrevet 28. oktober 2011 Forfatter #5 Skrevet 28. oktober 2011 Det var utrolig genialt ja! Skal testes. Ønsker meg forretsen håret hennes! Jeg også. Jeg blir inspirert til å spare
AnonymBruker Skrevet 28. oktober 2011 #6 Skrevet 28. oktober 2011 Smart, ja!! :-) Spørs bare om det hjelper på mitt tykke, glatte hår - men verdt et forsøk Btw; hun må være en hemmelig datter av Mr. Bean (Rowan Atkinson), haha :D Hun ligner jo på en prikk :-) 3
ssecret Skrevet 28. oktober 2011 Forfatter #8 Skrevet 28. oktober 2011 Smart, ja!! :-) Spørs bare om det hjelper på mitt tykke, glatte hår - men verdt et forsøk Jeg tenkte kanskje jeg skulle prøve å ta litt skum også i håret. Kanskje det kunne vært noe for deg
muffin26 Skrevet 28. oktober 2011 #9 Skrevet 28. oktober 2011 Dere er så heldige som har rett hår. Kunne drept for å få rett hår.
Tropic Skrevet 28. oktober 2011 #10 Skrevet 28. oktober 2011 Dette vil jeg prøve, men frykter det ikek blir like bra til meg, har tynt og veldig glatt hår. Men skal testes!
laperla Skrevet 28. oktober 2011 #11 Skrevet 28. oktober 2011 (endret) Hei En liten avsporing, men til dere her som har like glatt og håpløst hår som meg... Vil jeg på det varmereste anbefale dere å kjøpe en slik krøllestav. Hadde ikke trua på dette jernet heller, da jeg har prøvd en rekke andre. Krøllene har som regel forsvunnet før jeg har rukket og gå ut døra. Derimot, dette jernet, lager fine krøller på kort tid, som faktisk holder... Selv uten mye produkter i håret. Har t.o.m. fine krøller i håret dagen etter, og da har jeg som regel rullet opp håret i en ballerinaknute over natta. Endret 28. oktober 2011 av laperla
AnonymBruker Skrevet 29. oktober 2011 #12 Skrevet 29. oktober 2011 Man kan vel gjøre dette med en vanlig Hair Bun/Donut også?
pandabear Skrevet 29. oktober 2011 #13 Skrevet 29. oktober 2011 Man kan vel gjøre dette med en vanlig Hair Bun/Donut også? Man får jo ike rullet håret inn i en vanlig hair donut..
Tropic Skrevet 29. oktober 2011 #14 Skrevet 29. oktober 2011 Hei En liten avsporing, men til dere her som har like glatt og håpløst hår som meg... Vil jeg på det varmereste anbefale dere å kjøpe en slik krøllestav. Hadde ikke trua på dette jernet heller, da jeg har prøvd en rekke andre. Krøllene har som regel forsvunnet før jeg har rukket og gå ut døra. Derimot, dette jernet, lager fine krøller på kort tid, som faktisk holder... Selv uten mye produkter i håret. Har t.o.m. fine krøller i håret dagen etter, og da har jeg som regel rullet opp håret i en ballerinaknute over natta. Hvor får man kjøpt det og hva koster det?
AnonymBruker Skrevet 29. oktober 2011 #15 Skrevet 29. oktober 2011 Jeg skjønte ikke hvordan hun gjorde det jeg... Jeg har ikke lyd på pc'en så det er mulig hun forklarte det. Men man ser jo ikke hvordan hun fester håret i sokken for å få håret rundt sokken på den måten. Noen som vil forklare? 3
Gjest Survival Skrevet 29. oktober 2011 #16 Skrevet 29. oktober 2011 Var ikke så dumt det der, nei! Varme sliter jo utrolig mye på håret så disse tipsene her er verdifulle. Flott jente!
apekatt Skrevet 29. oktober 2011 #17 Skrevet 29. oktober 2011 Jeg skjønte ikke hvordan hun gjorde det jeg... Jeg har ikke lyd på pc'en så det er mulig hun forklarte det. Men man ser jo ikke hvordan hun fester håret i sokken for å få håret rundt sokken på den måten. Noen som vil forklare? Her forklarer hun det:
pandabear Skrevet 29. oktober 2011 #18 Skrevet 29. oktober 2011 Var ikke så dumt det der, nei! Varme sliter jo utrolig mye på håret så disse tipsene her er verdifulle. Flott jente! Enig
Gjest happy_me Skrevet 29. oktober 2011 #19 Skrevet 29. oktober 2011 WOW!! Dette skal prøves ut Om jeg får til det her så vil jo det si : Aldri mer bad-hair-days, og aldri mer tørt, skadet hår på grunn av den varme krølltangen
Gjest Consensio Skrevet 29. oktober 2011 #20 Skrevet 29. oktober 2011 Har langt, tykt hår ned til korsryggen og har brukt denne metoden i mange år faktisk. Dessverre varer ikke krøllene så lenge hos meg, sikkert fordi det er såpass tungt, men om jeg skal på noe spesielt så kan jeg gå med en slik donut hele dagen dersom jeg skal bort sent slik at krøllene holder seg de første timene iallefall. En vanlig "donut" gir ikke de samme type krøllene samt at de holder seg enda kortere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå