Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

tenkte å kjøpe meg en nyere mobil enn den jeg har idag, sony ericsson k850i. Tenkte på sony ericsson elm virker som et bra valg til å være en mobil under 1000 kr. Noen med erfaringer med den mobilen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har hatt min i 1,5 år, noe som er ny rekord for en av mine mobiler. Har mistet den utallige ganger, i gulvet, bakken, snø, gjørme osv. Mye brukt, både sms og samtaler. Fungerer like godt enda.

Skrevet

Jeg har den i svart, hatt den siden april. For min del er den veldig bra, da jeg ville ha en mobiltelefon som var god å skrive meldinger på og enkel å ringe med (er ikke helt venn med touch- og smarttelefoner ennå :fnise:) Så hvis du kun vil ha en fin, enkel mobil til å skrive på og ringe med, kanskje spille noen småspill og for å ha vekkerklokke, så er det absolutt en grei telefon. :) Kan også si at den føles veldig lett i hånda. Har også mista den en del ganger i gulvet, men det har gått helt fint.

Skrevet (endret)

har egentlig lyst på se arc men ser alm som et godt alternativ:)

Endret av origin

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...