AnonymBruker Skrevet 25. oktober 2011 #1 Skrevet 25. oktober 2011 Er det sånn at det er rabatter om to som bor sammen har autopass brikke? Jeg har sett inne på fjellinjen.no, men finner ikke noe om det.
outie Skrevet 25. oktober 2011 #2 Skrevet 25. oktober 2011 Er det sånn at det er rabatter om to som bor sammen har autopass brikke? Jeg har sett inne på fjellinjen.no, men finner ikke noe om det. Hææææ? Hvorfor skal du ha rabatt kun fordi du bor sammen med noen???????????? Bom brikkene følger bilen med en pris pr. passering, uavhengig av hvor mange det er i bilen eller hvor mange som bor på bileierens adresse. Bileier får en rabatt når det er montert brikke, i motsetning til de som kjører gjennom bommene uten brikke. Disse må identifiseres ved hjelp av bildet av reg.nr. Dette tar ekstra ressurser fra bompenge selskapene, derfor rabatt til de som har brikke. 1
AnonymBruker Skrevet 25. oktober 2011 #3 Skrevet 25. oktober 2011 Du kan få to køyretøy på same avtale. Altså at du får to Autopass-brikker, men berre ein faktura. (Slik er det i Bergen iallfall). Du får ikkje noko ekstra rabatter, men begge bilane får rabatt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå