Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har kjøpt korsett fra dette stedet - den 24.11 - og betalte med kort. Det ble dyrt, så jeg regner med at den blir stoppet i tollen.

Men, det jeg lurer på er om noen har bestilt fra de før og hvor lang tid det tok før korsettet kom på postkontoret?

Og hvordan finner jeg ut hva jeg må betale ekstra for pakken. Alt i alt kostet hele greiene fra USA 410 USD. Mulig jeg er helt dum her, men jeg finner ikke ut av hva jeg må betale ekstra.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg betalte vel rundt 1200 kr i toll og drit for mitt korsett. Det tar nok litt lengre tid ca 2 uker kanskje mer, bare pga tollen :-?

Skrevet

Hjelpes!!!

Jeg syns det var dyrt nok selve plagget, men dette er jo helt sykt... Dvs. at jeg i det hele kommer til å få et korsett til nesten 4000 kroner... iiiik

Finnes det noe alternativ - f.eks i Norge - som er billigere og like bra? Eller i Danmark eller noe sånt?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...