Sessipn Skrevet 16. oktober 2011 #1 Skrevet 16. oktober 2011 Har noen ting jeg har lyst til å ha framme og tenkte på noe ala DETOLF Vitrineskap . Men da vi har endel små barn på besøk vil jeg ha mulighet til å låse det så de ikke får tak i det som står inni. Noen som har noe forslag?
Brunhilde Skrevet 16. oktober 2011 #2 Skrevet 16. oktober 2011 Det skapet har en låsemekanisme nederst på døren. Det er et lite beslag som skrus fast, så er det en salgs nagle som dekker skruen. Veldig praktisk og veldig lettvint.
Sessipn Skrevet 16. oktober 2011 Forfatter #3 Skrevet 16. oktober 2011 (endret) Så bra! Er det helt umulig og åpne det da, som det skulle vært låst med nøkkel, eller er det mer en slags barnesikring? Endret 16. oktober 2011 av Sessipn
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå