AnonymBruker Skrevet 15. oktober 2011 #1 Skrevet 15. oktober 2011 Virker dette produktet? Eller kan du annbefale noe annet for å få lange vipper?
Honesty Skrevet 15. oktober 2011 #2 Skrevet 15. oktober 2011 Den fikk meg til å klø som besatt, så derfor vil jeg ikke anbefale den.
Kirby Skrevet 15. oktober 2011 #4 Skrevet 15. oktober 2011 På meg funker den kjempebra, og det samme sier moren min som har prøvd den
AnonymBruker Skrevet 15. oktober 2011 #5 Skrevet 15. oktober 2011 På meg funker den kjempebra, og det samme sier moren min som har prøvd den Fikk du lengre og tykkere vipper? Hvor langt tid tok det?ts
Kirby Skrevet 15. oktober 2011 #6 Skrevet 15. oktober 2011 Tok vel rundt tre uker - en måned før jeg virkelig merket forskjell, men jeg hadde et sted langs vippekanten hvor det var ganske nakent, og der merket jeg forskjell etter et par dager.
AnonymBruker Skrevet 20. oktober 2011 #7 Skrevet 20. oktober 2011 Tok vel rundt tre uker - en måned før jeg virkelig merket forskjell, men jeg hadde et sted langs vippekanten hvor det var ganske nakent, og der merket jeg forskjell etter et par dager. Hvordan påfører man denne? Med eyeliner eller maskarakost?
Kirby Skrevet 20. oktober 2011 #8 Skrevet 20. oktober 2011 Selve produktet er en liten flaske med mascarakost, så det går lett å påføre
AnonymBruker Skrevet 20. oktober 2011 #9 Skrevet 20. oktober 2011 Selve produktet er en liten flaske med mascarakost, så det går lett å påføre Tusen takk for at du svarer meg. Jeg har bestilt denne nå og håper at den ikke gir meg irritasjon i øynene. Jeg har brukt nuelash nå en stund, men får så røde øyne at jeg var tvunget til å slutte med den:( Synd for den virker virkelig. Vet du om denne er snillere mot øynene. Fikk du noe irritasjon?
Kirby Skrevet 20. oktober 2011 #10 Skrevet 20. oktober 2011 Absolutt ingenting, min mor har heller ikke nevnt noe om det
Gjest Badabing Skrevet 21. oktober 2011 #11 Skrevet 21. oktober 2011 Noen som kan si litt mer om dette produktet? Har ikke hørt om det før. Leste litt om det på nettet. Er det rett og slett bare et pleiende middel som gjør vippene sunnere? Eller er det masse kjemikalier og sånt? Har dere maskara utenpå? For produktet i seg selv gir vel ingen farge? Må det vaskes bort før dere tar på maskara?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå