AnonymBruker Skrevet 8. oktober 2011 #1 Skrevet 8. oktober 2011 Noen som vet hvilke steder som har mest behov for frivillig arbeid på julaften? Har ikke så mye penger å bidra med til gaver og mat, men tenkte det kunne være fint å hjelpe til istedefor?
AnonymBruker Skrevet 9. oktober 2011 #2 Skrevet 9. oktober 2011 Noen som vet hvilke steder som har mest behov for frivillig arbeid på julaften? Har ikke så mye penger å bidra med til gaver og mat, men tenkte det kunne være fint å hjelpe til istedefor? På julaften er det nok avfolk som vil hjelpe til. Still heller opp resten av året. 3
AnonymBruker Skrevet 9. oktober 2011 #3 Skrevet 9. oktober 2011 Kontakt frelsesarmeen eller kirkens bymisjon. Evnt amnesty oslo. De har endel frivillig jobber. Mye for uteliggere/hjemløse/rusmisbrukere. 1
AnonymBruker Skrevet 9. oktober 2011 #4 Skrevet 9. oktober 2011 På julaften er det nok avfolk som vil hjelpe til. Still heller opp resten av året. Nå er det julaften(og i dagene før) som er aktuelt, både fordi jeg vil oppleve en anderledes julaften, og fordi jeg ikke har sammme mulighetene til å gjøre det resten av året..
CathFoto Skrevet 9. oktober 2011 #5 Skrevet 9. oktober 2011 De fleste store har altfor mange frivillige julaften. Men hva med å prøve jul for enslige eller noe slikt? Tror de sikkert trenger hjelp også.
AnonymBruker Skrevet 9. oktober 2011 #7 Skrevet 9. oktober 2011 http://www.alternativjul.no/ De skriver også på siden sin at siden alle vil jobbe på julaften, må de som får denne vakten også jobbe en dag til.
AnonymBruker Skrevet 9. oktober 2011 #8 Skrevet 9. oktober 2011 De skriver også på siden sin at siden alle vil jobbe på julaften, må de som får denne vakten også jobbe en dag til. TS her. Takk for svar En dag til er ikke noe problem, så lenge det er i julen. Skal sjekke det ut Kom gjerne med flere forslag!
AnonymBruker Skrevet 14. desember 2011 #9 Skrevet 14. desember 2011 Noen som vet om det er noen steder som trenger eller om alt er fullt denne julen? Jobber gjerne julaften.
AnonymBruker Skrevet 16. desember 2014 #10 Skrevet 16. desember 2014 Hva går jobben ut på? Anonymous poster hash: c5efe...a01
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå