Gjest Lottiplott Skrevet 5. oktober 2011 #1 Skrevet 5. oktober 2011 Dette kommer til å høres ut som en trolletråd, men jeg kan ta skjermbilde for å vise at det ikke er det :-p Min fars ekskone, min halvsøsters mor, la meg til som familie på facebook. Nå fikk jeg akkurat familieforespørsel fra henne, der jeg skal velge relasjon. Men det er jo ingen som passer - hva bør jeg gjøre? Føler det er litt frekt å ikke svare forspørselen også..
AnonymBruker Skrevet 5. oktober 2011 #2 Skrevet 5. oktober 2011 Har det samme spørsmålet, nesten iallefall! Min svigerinne la meg til som familie, men det er jo ingen relasjon som passer der heller. "Søster" blir jo egentlig feil, selv om jeg har et godt forhold til henne. Men jeg la henne da til som søster, så får det bare være TS, jeg har ikke noe godt svar til deg.. Kanskje du bare burde spørre henne?
litle_my Skrevet 5. oktober 2011 #3 Skrevet 5. oktober 2011 Dette kommer til å høres ut som en trolletråd, men jeg kan ta skjermbilde for å vise at det ikke er det :-p Min fars ekskone, min halvsøsters mor, la meg til som familie på facebook. Nå fikk jeg akkurat familieforespørsel fra henne, der jeg skal velge relasjon. Men det er jo ingen som passer - hva bør jeg gjøre? Føler det er litt frekt å ikke svare forspørselen også.. Litt krøkkete, men dette skal funke: Skift språk i innstillingene til engelsk. Gå til godkjenningssida for familieforespørsler. Vips har du mange flere alternativer. Jeg veit ikke hva som kan passe, men min norske utgave mangla til og med noe så enkelt som "stepsister"
Gjest Apophis Skrevet 6. oktober 2011 #4 Skrevet 6. oktober 2011 Velg "ukjent". Det var det samboeren min la meg til som
Gjest Sevastra Skrevet 6. oktober 2011 #5 Skrevet 6. oktober 2011 (endret) DU HAR JINXA MEG Dagen etter jeg leste denne tråden skjedde akkurat det samme med meg. Meeh (altså i dag) Endret 6. oktober 2011 av Sevastra
Capricorn Skrevet 6. oktober 2011 #6 Skrevet 6. oktober 2011 Har skjedd meg også. Det ligger jo bare "vanlige" familiemedlemmer der. Har jo masse familie på FB som ikke passer der. Sønnen til mannen min la meg til som familie og jeg kan jo ikke sette meg som mor heller. Han har faktisk en mor og det ser dumt ut med to! Vet ikke FB at slekten strekker seg lenger enn den lille lista de har hosta opp der?
Gjest Lottiplott Skrevet 6. oktober 2011 #7 Skrevet 6. oktober 2011 Hehe, ikke sant? :-p Jeg kan ikke legge henne til som "stepmother", fordi det er en greie mellom henne og mamma som gjør at det funker dårlig.. :-/ (Mye krangling opp igjennom). Jeg lar den stå ubesvart til jeg treffer henne igjen:)
AnonymBruker Skrevet 6. oktober 2011 #8 Skrevet 6. oktober 2011 Har fått fra mors kusine, og min kusines samboer... Det er to jeg ikke klarer å sette ord på, hvertfall. (Har ikke sett noen mulighet til ukjent...)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå